folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Balıkesirde Yurt Bilen?

Balıkesirde Yurt Bilen?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek

hocalar cumleten s.a Bu sene ygs ye girip besyo denedım balıkesirde yedeklikten antranörlük kazandım.bu gece kayda gidicem.merkez kampus yakınlarında erkek için ideal parası 0-350 tl arası değişen bi yurt bilen varmı.veya tavsiye ettiğiniz erkek yurdu varmı.

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

sanki geç kalmışsın hocam :)

eğer kayıtlar bitmemiş olsaydı üniversite kapısında bizim yurda gel diyenleri görürdünde şimdi varmıdır bilemiyoruz...

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek
    hacu gidip gördün mu bilmem ama merkez kampus şehrin dişinda ve yakininda bi yurt yok olacak ama henüz inşaat halinde o yuzden şehir içinden bulup minibüsle veya varsa arabanla gidip geleceksin

om mani padme hum
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    utat
    utat's avatar
    Erkek

şimdi şöyle bişi var merkez kampüs dediği yer nef heralde besyocular nefte oluyo bende nefte okuyorum çevrede yurtlar var ama fiyatları ne onu tam olarak bilmiyorum benim tanıdığım yurtta kalan pek kimse yok millet 3-4 kişi toplanıp eve çıkıyo yurtla aynı fiyata denk geliyo hatta bazı yurtlara göre daha uygun bile oluyo genede sen bilirsin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

valla haci benim bildigim bi tane yurt var oda cemaate ait sahsen idarecisi babamin yakin arkadasi olur bende tanirim kendisini geçici sure de olsa kalmak istersen git bi konus derim cok ilimli birisidir, istediginyeride bulunca cikarsin ismi plevne erkek ogrenci yurdu plevne mahallesinde olur ztn balikesir kucuk biyerdir uniyede cok yakin kalir ortalama 15 dk lik yolu var istersen,( cemaat sulymancilarin cemaati bilesin nurcularin degil)

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

bende balıkesirde okudum ama yurtta kalmadım. benim zamanında eve çıkmak daha ucuza geliyodu. bizde evde kalıyorduk sıkıntıda olmuyordu. imkanın varsa ev tut hacı. yurtları yaramaz. kyk nın yurdu bursa yolu üzerinde. tam ters istikamette yani. orayı hiç tavsiye etmem. çağış kampüsteysen zaten orda yurt yok. merkezde nef in orlarda bir ton yurt var gidip gezersen biraz daha iyi olur zannımca. benim öğrencilimden bu yana çok şey değişmiştir balıkesirde. nede olsa 10 seneden fazla oldu :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ilim yaymada kal.

http://www.iyc.org.tr/sultaniye_yurdu

yunusdogan tarafından 09/Eyl/13 11:12 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

sanki geç kalmışsın hocam :)

eğer kayıtlar bitmemiş olsaydı üniversite kapısında bizim yurda gel diyenleri görürdünde şimdi varmıdır bilemiyoruz...

hocam yedeklerden geldiğinden dolayı kayıtlar bu tarihte oluyo yani bende kayıt olucagımı bılmıyodum. yenı ogrendım 2 gundur haberım var benlik bi durum degıl

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek
    utat bunu yazdı

şimdi şöyle bişi var merkez kampüs dediği yer nef heralde besyocular nefte oluyo bende nefte okuyorum çevrede yurtlar var ama fiyatları ne onu tam olarak bilmiyorum benim tanıdığım yurtta kalan pek kimse yok millet 3-4 kişi toplanıp eve çıkıyo yurtla aynı fiyata denk geliyo hatta bazı yurtlara göre daha uygun bile oluyo genede sen bilirsin

1 yıl yurtta kalıp geçiş düşünüyorum ondan dolayı yurt hocam yoksa ev mantıklı

Toplam Hit: 1189 Toplam Mesaj: 9