folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Balkonda Oturmak Ne Zamandan Beri Yasak?

Balkonda Oturmak Ne Zamandan Beri Yasak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

sende polisi ara bu kadın beni telefonla taciz ediyo de :)

o değilde numaranızı nerden bulmuş hatun?

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    b0rd0 bunu yazdı

Bence kadın açıp gösterior hoca. Siz de göremeyince kadını sonunda böyle bi yola başvurmuş :D

Bence de :D

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

@oliWeR hacı ben yazlıkçı değilim zaten 4 sene oldu yerleşeli. 4 senede hiç bir şey olmamış da bi kaç günde mi bu karıya basmış sıkıntı onu çözemiyoruz. Hemen karşıda bize daha yakın bir apartman var kimsenin sıkıntısı yok da daha uzakta sadece balkonu bir kısmını görebilen karının sıkıntısı var yani. 

Yarın gidip branda alıcam branda çekicem balkonun köşesine onun görüş alanına göre mature sevmiyorum uğraşamam karıyla. Rüzgarda sıkıntı çıkmasın diye balık gözü açtırcam umarım bu sefer de deliklerden gözetliyorsunuz demez karı :| 

Senin icin yazmadim ben onu kardes yazinin en basinda da yazdim 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

@oliWeR hacı ben yazlıkçı değilim zaten 4 sene oldu yerleşeli. 4 senede hiç bir şey olmamış da bi kaç günde mi bu karıya basmış sıkıntı onu çözemiyoruz. Hemen karşıda bize daha yakın bir apartman var kimsenin sıkıntısı yok da daha uzakta sadece balkonu bir kısmını görebilen karının sıkıntısı var yani. 

Yarın gidip branda alıcam branda çekicem balkonun köşesine onun görüş alanına göre mature sevmiyorum uğraşamam karıyla. Rüzgarda sıkıntı çıkmasın diye balık gözü açtırcam umarım bu sefer de deliklerden gözetliyorsunuz demez karı :| 

Hacım gözenekli perde var ışık ve toz girmiyor ama sen dışarıyı görüyorsun ve rüzgar geçiriyor.  Tavsiye ederim biz hem güneşten hem komşudan kurtulduk :)

Ne Mutlu Türk Doğana..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLank's avatar
    Erkek

Olay olur ha bu konu sonuç ne ne oldu?

## http://www.youtube.com/watch?v=grmCuaV_zxc bir kum tanesinde dünyayı görmek ve vahşi bir çiçekte cenneti görmek, sonsuzluğu avuçlarında tut ölümsüzlüğüyse bir saat içinde
Toplam Hit: 5045 Toplam Mesaj: 46