folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Bana Çok İyi Bir Savaş Script Tavsiye Edermisiniz Acilllll

Bana Çok İyi Bir Savaş Script Tavsiye Edermisiniz Acilllll

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leonardo_
    Leonardo_'s avatar
    Erkek

Senin Sorununu Palin Çözer Ama Onu KuLLanamazsın Sana KuLLanabiLeceğin Bir Script Önereyim Redhack Script DownLoad Adresi Turkcoders.com Bu Adresten yada OrjinaL Adresinden DownLoad EdebiLirsin SaygıLarımLa......

Leonardo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AMieNS
    AMieNS's avatar
    Erkek
    vallaha leonardo haklı seninm sorununu ancak palin çözer ama ciddi ciddi palin in karşısında hiç bir serverın dayanacağını sanmıyom bi palin bulmak için o kadar gfezdim ki ama uygun sürümde bir palin bulamadım vallaha ama bulursan bana da haber verirsen memnun olurum arkadaşlarım kullanıyo ama ben arkadaşlarımın kullandığını açıkcası kullanmayı düşünmüyom iki gün önce saldırı yapanlarda palin kullanıyodu kendinize ii bakın bu arada sana yetecek şekilde olan saldırı scripti önereyim bunu kullansan yeter li ama açıkcası bazen yüklemede sorun çıkarıyo ve tam olarak bütün versiyonlar çalışmıyo bvir kaç kez dene sen yinede scripti yükleyeceğin yer burası
    www.cokozel.net
    görüşmek üzere byessSSS

berke can
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AMieNS
    AMieNS's avatar
    Erkek
    vallaha açıkca sööliyecem ne kadar script söledilerse bana bir türlü kullandım bir ok olmadı a.q yani saldırı scripti olarak iki tane söliyeyim biri virüs script diğeride jawa+++ script gardaş bak sana eğer server dns ıp ini bulursan orada rocket saldırısı diye bir şey var onu kullanmanı tavsiye ederim hım eğer saldıır için yardım istersen gün saat söyle geliriz oraya .)) byes bu arada jawanın bulunduğu site www.cokozel.net ok yardımcı olabildiysem ne mutlu TÜRK"üm diyene

berke can
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AMieNS
    AMieNS's avatar
    Erkek
    leonardo yazını görmedim açıkcası haklısın ortak palinden başkası bir şey yapamıyo bu arada yardımın için çok saol ortak k.i.b ciddi ciddi palin iibir program

berke can
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siLenT
    siLenT's avatar
    Erkek
    beyler Çok hızlısınız yaw :Pp yawaş biraS
Toplam Hit: 18261 Toplam Mesaj: 26