folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Banka Hesabı Kapatılmazsa Ne Olur?

Banka Hesabı Kapatılmazsa Ne Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

duyduğuma göre kesinti oluyormuş hocam da ben de bilmiyorum.. annem öyle demşti :) telefonla kapanacağını sanmıyorum hesapların.. illa

bankaya gidip dilekçe vermek gerekecek.  bu aralar gidemem, zaten bir sürü banka var.. her iş için sağolsunlar bir tane açtırdılar, biri derdi

vakıfbank açtırmanız laızm, diğer sene halkbank istiyorlardı .. ziraat zaten vardı, yapıkredi de vardı yurtdışı işleri için (unicredit ortaklığı) .... diye

gidiyor

telefon ile hesap kapatılabiliyor. finansbank hesabım vardı kapattım arıyarak

Bittik biz bittik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Garanti bankasından vadesiz hesap açmıştım. 3-4 ay önce fakat en ufak bir işlem bile yapmadım. şuan yurt dışındayım. Kart kendi kendine aktif olmadığı için iptal olur mu ? Yoksa aramak mı zorundayım ?

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

hiç bişey olmaz hoca rahat ol, bütün sorumluluk bankaya ait. Kartı senden başkasına teslim edemez.

Ama Kapattırsan daha iyi olur tabi.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

duyduğuma göre kesinti oluyormuş hocam da ben de bilmiyorum.. annem öyle demşti :) telefonla kapanacağını sanmıyorum hesapların.. illa

bankaya gidip dilekçe vermek gerekecek.  bu aralar gidemem, zaten bir sürü banka var.. her iş için sağolsunlar bir tane açtırdılar, biri derdi

vakıfbank açtırmanız laızm, diğer sene halkbank istiyorlardı .. ziraat zaten vardı, yapıkredi de vardı yurtdışı işleri için (unicredit ortaklığı) .... diye

gidiyor

Büyük ihtimal finansbank hesabı kapatmamıştır, kullanıma kapamıştır hesabın hala var yani finansbankta arayıp sor. kredi kartı telefonla iptal oluyor ama banka hesabı(atm kartı hesabı) için bankaya gitmen gerekiyor. Başıma geldi biliyorum. telefonla kapattım zannettim, meğerse sadece kullanıma kapamışlar.

Bu arada ücrette alırlar. Teb 3 aylık 18 TL alıyor.her bankada fiyatlar değişiyor. kuveyt Türk hiç almıyor mesela.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Kahramann bunu yazdı
    Cosmic bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

gidiyor

Büyük ihtimal finansbank hesabı kapatmamıştır, kullanıma kapamıştır hesabın hala var yani finansbankta arayıp sor. kredi kartı telefonla iptal oluyor ama banka hesabı(atm kartı hesabı) için bankaya gitmen gerekiyor. Başıma geldi biliyorum. telefonla kapattım zannettim, meğerse sadece kullanıma kapamışlar.

Bu arada ücrette alırlar. Teb 3 aylık 18 TL alıyor.her bankada fiyatlar değişiyor. kuveyt Türk hiç almıyor mesela.

Hocam sen ne diyon ben Türkiye'den ABD'yi arayıp bank of america hesabını kapattım :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    Kahramann bunu yazdı
    Cosmic bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

gidiyor

Hocam sen ne diyon ben Türkiye'den ABD'yi arayıp bank of america hesabını kapattım :)

abi finansbank bi bank of america değil :D. burada işleyiş tamamen duygusal.

telefondaki bana kelime oyunu yapmış meğer.  ben tamamen kapanmasını istedim,kullanıma kapamış. sonra tekrar aradım dedim kapat, olmaz şubeye gideceksin dedi, şubeden kapattılar. 1 sene kadar oldu Finansbankta bu olay. 

konuya dönelim

kısacası kapattırmak istiyorsan için rahat olsun istiyorsan git şubeye kapat arkadaşım.

kapatmassan hiç birşey de olmayabilir. Bir yolunu bulup .... ücreti adı altında geçirebilme ihtimalleri var.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tamam arkadaşlar detaylar için.. haftaya gidip kapatayım hesapları en iyis :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

hocam zamanında bizimkiler bir hesap açmışlar aradan 15 yıl geçti adamlar aradı hesabınız kapatılacak diye hesabınızdaki parayı gelin alın hesapta para yoktu ama hesap açılırken para vermişler o zamanki para dura dura 150 mi 250 mi ne bişidi babam aldı ve hesap kapandı 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

hocam zamanında bizimkiler bir hesap açmışlar aradan 15 yıl geçti adamlar aradı hesabınız kapatılacak diye hesabınızdaki parayı gelin alın hesapta para yoktu ama hesap açılırken para vermişler o zamanki para dura dura 150 mi 250 mi ne bişidi babam aldı ve hesap kapandı 

haha şans işte :) o dura dura dediğin sanırım vadeli hesap.. bendeki kartlar vadesiz tl o yüzden para gelmez :) zaten içinde para yoktu olsa da bir kaç tl dir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 4674 Toplam Mesaj: 20