folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Banka İşlerimden Anlıyanlar

Banka İşlerimden Anlıyanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    candas_seven
    candas_seven's avatar
    Erkek
    selam arkadaslar benim vakıfbanktan bir hesabım var..okulum için teyzem hollandadan bana para gönderecek a rkadaslar yurtdısından para nasıl gönderecek zorlanırmı??? para birimleri farlı olması sorun olurmu??? beni aydınlatarımısınız işlemler nasıl olacak ben acaba bankamdan bir işlemmi yaptırmalıyım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Walla 5 sene sonra İktisatı bitiyorum şimdi anlamam beklersen yardımcı olurum :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    Western Union'la 10 dk gibi kısa bir sürede para elinde olur. Ama Ziraat Bankası'nı kullanman gerekiyor.

Birde garantinin internet bankacılığı var. o biraz meşakkatli bir iş paranın gelmesi 2-3 gün sürüyor 21 ytl de havale masrafı kesiyorlar.(internet üzerinden yaptığın taktirde)

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    yurtdışından gelen dovizi para birimi farketmez,banka bloke edio sen 15-20 gun sonra cekebiliyorsun yada komisyon odeyip alabiliyorsun.her bankanın komisyonu farkli ki meblag yuksek diilse hic degmez.western union tarzi seyler en azindan paranın eline gecmesi bakimindan daha iyi ama 1000 usd a kadar 100 usd komisyon aliolar 1000 usd sonra 60 dolara dusuo komisyon.ama sen yinede vakifbanka sor komisyon oranlarini.
    western unioni bircok banka desteklio hatta ptt subeleri bile .

hız emniyettir...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlkIIN
    AlkIIN's avatar
    Erkek
    yıne hesabına eft yapacak netten yaparsa daha cabuk gecer ayrıca garantı bankası cok pahalı antalyada bır bankadan baska bır bankaya eft ucretı 121 mılyon ıstedıler yanımda walıdde hanım wardı bende mecbur yapın dedım yoksa pedere hawele masrafı yazıp 121 mılı cebe ındırecektımmm ama olmadı garntı benkasını tawsıye etmıyoummen guselı yapı kredı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    iş bankası ;) mesela yuro gönderid istersen 15 gün bekleyip yuro olarak hiç bir şey ödemeden çekebiliyosun ama yok ben hemen alcam diyosun 2-3 güne geliyor ve bir komisyon veriyosun hmm 20 ytl gibi bir ücret ti galiba ;)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    ihtiyacım olan parayı almak için bile para veriyom ha :))

Toplam Hit: 876 Toplam Mesaj: 7