folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bankacı Müritler Yardım

Bankacı Müritler Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hetepor
    Hetepor's avatar
    Erkek

Merhabalar.

Babamın ziraat bankası kredi kartı var 3 ay önce kartı kaybetmişti yenisini çıkarttırdı eski karta 401 lira yeni karta 201 lira borç var diyorlar işin içinden çıkamadım yardım ederseniz şayet çok sevinirim. O kadar borç olması imkansız yani :S

bankaya gidiyorum toplam 271 lira borcunuz var diyor telefondan arıyorum borcumu öğreneceğim diye eski kartın 401 yenisinin 201 diyor anlayamadım :/

Vatan Sevgisinin Ölçülmesi İmkansızdır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Eski kartın yeni kartın diye borç ayrımı olmaz hocam. Sıkar o iş. Kart numarası değişse bile kredi kartı hesabın sabit. Şöyle diyelim 2k limiti olan kartın 2k limiti doluyken kaybettim diyip yenisini isteyince 2k da bu yeni karta borçlanabilir miyiz? Elbette borçlanamayız. O malların bir hatası vardır kesin.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hetepor
    Hetepor's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

Eski kartın yeni kartın diye borç ayrımı olmaz hocam. Sıkar o iş. Kart numarası değişse bile kredi kartı hesabın sabit. Şöyle diyelim 2k limiti olan kartın 2k limiti doluyken kaybettim diyip yenisini isteyince 2k da bu yeni karta borçlanabilir miyiz? Elbette borçlanamayız. O malların bir hatası vardır kesin.

kaybettiğimiz kartın, kart numarası ile bunun ki farklı. Eski karta ayru buna ayrı borç çıkartıyorlar :( 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Hetepor bunu yazdı

Merhabalar.

Babamın ziraat bankası kredi kartı var 3 ay önce kartı kaybetmişti yenisini çıkarttırdı eski karta 401 lira yeni karta 201 lira borç var diyorlar işin içinden çıkamadım yardım ederseniz şayet çok sevinirim. O kadar borç olması imkansız yani :S

bankaya gidiyorum toplam 271 lira borcunuz var diyor telefondan arıyorum borcumu öğreneceğim diye eski kartın 401 yenisinin 201 diyor anlayamadım :/

hocam saçmalık o. başka bi bityeniği var.

senin şimdi diyelim 20 tl kontörün var hattında. sim kartı kaybettin yenisini aldın, sim kart seri no değişir ama numaran değişmez. dolayısıyla yeni kartta gene 20 tl var.

kredi kartı no değişse de hesabın aynı. numaran aynı seri no farklı gibi...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hetepor
    Hetepor's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Hetepor bunu yazdı

Merhabalar.

senin şimdi diyelim 20 tl kontörün var hattında. sim kartı kaybettin yenisini aldın, sim kart seri no değişir ama numaran değişmez. dolayısıyla yeni kartta gene 20 tl var.

ne yapmalıyım onuda bilmiyorum :/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Hetepor bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    Hetepor bunu yazdı

Merhabalar.

ne yapmalıyım onuda bilmiyorum :/

ara bankayı eski kart yeni kart değil de hesabın extresini yollasın ibneler. orda yazar herşey. harcamadığın bişeyse zaten itiraz edersin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam hiç beklemediğim bir performans göstermiş ziraat ve tüm sorunları çözmüş yada ilgilenmiş.  https://www.sikayetvar.com/firma/detay/ziraat-bankasi buraya yaz istersen hocam ilgileniyorlar

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 812 Toplam Mesaj: 7