folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bankacı Olan Veya Tanıdığı Olan

Bankacı Olan Veya Tanıdığı Olan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Abi nasıl o dediğin puan ya? O kadar bankalarla haşır-neşir oldum, reddedildiğim oldu, aldığım oldu; ama hiçbir zaman demediler puan filan. En son ŞekerBank'la görüştüm, babam yüzünden alamadık borcu çıktı; ama puan filan demediler yine.

Twitter: @CanKirca
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

şöyle bişey de yapabilirsin hocam  4 farklı yere kredi kartı için başvurursun hepsinin limitinide 1melyaar olarak alırsın

ancak cash para olmaz ve ayrı ayrı çekmek zorundasın bütün değil ama kabul ediliyor çoğu yerde şimdi bu parayı yatırım yapacağın yerde önemli ;)

diğer ihtimallerden biri olabilir bu çünkü zaman ister hepsine başvurman.. yada aynı gün başvur 6 7 tanesine bir haftada çıkıyor zaten ihtiyacın kadarını kullanırsın işin bitince öder kapattırırsın kredi hesaplarını :)  direk kredi vermeyebilirler kefilsiz..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Ajan bu işi ben çözecem lan , iş yerinden bi çıkabilsem bağlıycam bu işi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

yapı krediye gittim sabah. olur dediler. işte aldığım paraya dair imzalı belge. maaş bordrom imza sirküsü verdim. merkeze fax çektiler gün içerisinde mesaj gelecekmiş. olursa hemen gidip çekecem. ne ayaktır bu iş anlamadım...

smirnoff

hacı şu mesaj bi gelsin olumsuz olursa ararım seni 

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 3038 Toplam Mesaj: 25