folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bar Ve Ağırlık Alıcam Akıl Lazım

Bar Ve Ağırlık Alıcam Akıl Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

montaj sıkıntıysa yarra yedik amk bi sandalyeyi bile montaj ederken sinir krizi geçiriyordum da ugrasırız neolcak

teşekkürler hocam alıcam bunları 

bu setle cok incedende olsa degisim mümkünmü ? sen kendinde farklılık yarattınmı yani ben meslenmesini felan tam yapıcam gainerda alıcam 5kgluk  zayıf biriyim zaten 75-80 arasına cıkana kadar bulk yapıcam  suan kg 65 :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bende zayıfım zaten sıkı çalıştığında direkt hatlar belli olur bizlerde. 2. ayın sonunda motivasyonun tavan olur.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    iSo bunu yazdı

Bende zayıfım zaten sıkı çalıştığında direkt hatlar belli olur bizlerde. 2. ayın sonunda motivasyonun tavan olur.

tamam alıyorum zaten kas rahatsızlıgı var bende spor önerdi doktor

belki onuda geçiririz sağol hocam yardımların için ben alayım bunları bakalım bayram geçsin az daha :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/delta-your-power-supply-agirlik-sehpasi-ds-6010-226472769

http://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/halter-seti-agirlik-seti-dambil-seti-70kg-ga028-234624561

ben bu ikisini aldım her işimi görüyor

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
Toplam Hit: 1461 Toplam Mesaj: 15
tavsiye