folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Baris Akarsunun Hayati Film Oluyor

Baris Akarsunun Hayati Film Oluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    anubisx bunu yazdı:
    -----------------------------

LAN AMELE, SEN BENI BANLATTIRMAYAMI ÇALIŞIOSUN SİNİRİMİ Mİ DENİOSUN.

BİZ SENİN GİBİ 2 GÜNLÜK HAYRAN DEĞİLİZ KOÇUM,

BİZ İLKOKULA GİTTİĞİMİZDEN BERİ BU VATAN İÇİN İYİ BİRŞEYLER YAPMAYA ŞEHİT OLANLARI SAYGIYLA ANIP AMAÇLARINI YERLERİNE GETİRMEYE ÇALIŞTIK.

ÖNCE BUNU DÜŞÜN TAMAMMI...

BARIŞ ÖLÜNCEMİ AKLINIZA GELDİ BARIŞA FİLM ÇEKELİM DİYE HA ? BİZ 2 GÜNLÜK HAYRAN DEĞİL BU ÜLKENİN GELİŞMESİ İÇİN BİRŞEYLER YAPAN YAPMAYA ÇALIŞAN İNSANLARIZ BUNDAN SONRA BUNU DÜŞÜNEREK KONUŞ.

senden daha fazla düşünürek cümle kurduğumdan eminim.KOÇUM önce bana nasıl hitap etmen gerektiğini bil.(ayrıca küçük yaz.   Link   )

vatan için ilkokuldan beri iyi şeyler yapan adam (buna kafası basıyor sa eğer) ölünün arkasından kötü şekilde konuşulmamsı gerektiğini bilir.

2 günlük hayranmışım sen beni tanımadan yahut hayranlık! derecemi bilmeden nasıl yorum yaparsın sen kimsin? ki ben seni burdan banlatmaya çalışayım değer misin?

alem erkek olmuş a.q

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    M3RTXx bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:

Leyla bunu yazdı:

Ayrica baris akarsunun milli egitim bakanligi tarafindan ilkogretim okullarinin mufredatina dahil edildigi ve artik okul kitaplarinda Ataturk resminden sonraki sayfada baris akarsu resminin konulmasinin zorunlu hale getirildigi duyrulur.

peh peh peh atatürkten sora barış akarsu mu konulcakmış...bunu kim demişse ben onun ta.........

nese ben böle haberlere anca sittiri çekerim o kadar....

lan ejdadını sikerim senin hadiini bil göt vatana millete saygınız yok bari ölüye saygınız olsun ne demek lan ben onun taa tayyip erdogan çokmu düzgün onu niye eleştirmiosunuz ..ne duygusuz adamlarsınız lan siz işalla 27-28 yasında geberir gidersiniz ....

yeni gördüm bişey dememe gerek yok cevabını vermiş nicksiz

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    sanki foruma yeni kurallar gelmesi gerekli bu böyle olmaz .yönetim gerekeni yapar inş .Bu neya savaş meydanına  donmus bura herkes kavga ediyo küfürler havada uçuşuyo.hade kufure bı seyım yokda  kavga etmeyın lan bali a.q :)

....
Toplam Hit: 7157 Toplam Mesaj: 54