folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Barkod Numarası "57" İle Başlayan Ürünleri Almayın...

Barkod Numarası "57" İle Başlayan Ürünleri Almayın...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek

Osmanlı İmparatorluğu İmparatorluk Zamanında Ekonomisini Ayakta Tutmustur..Dış Alım Yasak..Dış Satım Revaşta..İpek Yolu,Akdeniz Ticaret Filolarını Kullanıp Bunu Basarmıstır... Taa Ki Sanayi Devrimine Kadar...

Yeni Ticaret Yolları..Eldeki Malları Makinelerle Beraber Değerlendirme..vs.vs..

Osmanlı Devleti (Eski İmparatorluk) Çökmeye Yaklastığı Zaman Elde Avuçta Kalmayınca Dışa Muhtaç Kalmıstır..ve Bu Zamana Kadar Sürmüştür...

İşte Ticaretin ve Ekonominin Önemi..Nerden Nereye...Simdi Pazalarda,Kapalı Çarsılarda Millet Birbirininkiyle Oynuyo..Kendimize YApıyoruz  Ne Yapıyosak..Ekonomi Yüskeldi..Enflasyon Düştü..Bok Düştü..!!

Yeni Liraya Geçtiğimizde Kimseye Sezdirmeden Fırlayan Enflasyonu Örtpas İçin En Büyük Para Değeri Olan 20 Milyonluk Banknotu Sıfırlarını Atıp 100 Liraya Çıkardılar...Milyon TL Sadece TL Olunca Biçok Kişi Zannetti ki Vay Bee..Hakikaten Düşmüş...

Önce Birbirimize Faydamız Olsun...Sonuna Kadar Destekçisiyim..Yeterki Başımızdakileri Biz Seçelim..Dış Ülkeler Seçmesin !!

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

malesef artık öyle bi imkanımız yok eğer enflasyon artıyosa şu bu oluyosa bunun suçlusu tepemizdeki kuklalar değil kuklaları yönetenlerdir

türkiyeyi dış ülkeler yönetmiyor dünyayı yönetenler bütün ülkeleri bu şekilde yönetiyor.

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fearlessalien
    fearlessalien's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

[ Peygamberimiz S.A.S.]  HAKARET eden DANIMARKA ve YAHUDI mallarini boykot edelim.Eger boykotu surdurebilirsek yaz mevsimine kadar DANIMARKA ekonomisi 36 Milyar EURO zarar gorecek.Lütfen ümmet bilinci adına bu boykota bütün inananlar katılsın..

ÜRÜNLER:

Nescafe - Pepsi - Milka - Tamek - Dove - Danone - Pınar - Vivident - First - Maret - NOKIA - Elidor - Nivea - Ipana - Rejoice - Fruko - Burger King - Lipton...

Kalın Sağlıcakla...

"Söz konusu vatan ise, gerisi teferruattır"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkadaşlara sonuna kadar katılıyorum , danimarka ürünlerini almayalım , boykota sonuç verene kadar devam edelim,eğer biz kararlı davranırsak mutlaka sonuç verecektir , geri adım atıp özür dileyeceklerdir yeter ki biz sonuç alana kadar boykota devam edelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    bonzo bunu yazdı:

Benim itirazım var.Yeni haberim oldu demekle olmaz bu işler.Tüm dünyada ki tepkiler göz önüne alınacak olursa birilerinin düğmeye bastığı çok açık.Olay gayet çirkin ve yakışık almaz bir haldedir.Ama bunun karşılığında yakıp yıkmakta o derece çirkin bir davranıştır.Tepki organize bir biçimde ve demokratik sınırlar çerçevesinde yerine getirilir.Bu olayların üzerine yazacak çok şey var fakat şimdilik bu kadarıda yeterlidir.

Hamis:Bana yanıt verecek yahut eleştirecek arkadaş olursa külhan beyi tavırlarıyla yada ak,aq tarzında yazmazssa çok teşekkür ederim

kusura baqma birader birden tepem attıda..ama harbi o zman hbrim olsa o zman aynı tepkiyi gösterirdim..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

çok komik yav.şiddetle göstermyeleim diyosunuz da masada da halledemiyorus.roj tvyi kapatamadık yalan mı :d

boykot edelm diyorus (bunu sizin için sölemiorum) diolar ülkeyi siz mi kurtacanıs...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek
    şu danimarka  ve yahudi malları nı tam olarak listeleyın de  bende  afiş  yapim bütün çarşı pazar asayım kimse  almasın a.q  mallarını

imza
Toplam Hit: 3784 Toplam Mesaj: 18