folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Barkod Programı Arıyorum ( Kitap Arşivi İçin )

Barkod Programı Arıyorum ( Kitap Arşivi İçin )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Haci sen Google sheete al 5/10 barkod, at buraya. bi apiden çekeriz, olursa gerisini de tararsin

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Haci sen Google sheete al 5/10 barkod, at buraya. bi apiden çekeriz, olursa gerisini de tararsin

Nası yapacağımı bilemedim :/

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Bir tane telefonun program indir. isbn'leri okuyup alt alta liste olarak export edecek. send o listeyi excel'e at.

Google spreadsheet oluşturup https://www.labnol.org/code/20020-query-book-by-isbn bu adresteki fonksiyonu spreadsheet'ine ekle. bu sayede isbn'lerin isimlerini çektirip excel listesi yapabilirsin.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

selam,

ben android'te benim kütüphanem diye bir uygulama kullanıyorum. barkod taratıp direk ekliyor isbn'den. tabi bazı kitapları kendin eklemen gerekebiliyor. dışarıya excel sheet olarak kaydediyor ayrıca google drive desteği de var. kitaplara istediğin özniteliği ekleyebiliyorsun. aldığın tarih, okundu bilgisi, şundan hediye, ilk basım vs. tavsiye ederim.

Toplam Hit: 1890 Toplam Mesaj: 15
arşivleme sistemi arşiv oluşturma kitap