folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder BARTY - Nakitsiz Alışveriş Platformu

BARTY - Nakitsiz Alışveriş Platformu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aly2400
    aly2400's avatar
    Erkek

Barty ile evinizde kullanmadığınız eşyaları satarak Barty puana dönüştürebilir ve Barty üzerinden istediğiniz ürünü Barty puanlarınızla satın alabilirsiniz.

Ürün satışı dışında Barty puan kazanmanın başka yolları da var;
    1) Barty'e üye olurken arkadaş kodu olarak PTR50XY kodunu girin. 60 Barty puan hesabınıza tanımlansın.
    2) Profil bilgilerinizi doldurun, 60 Barty puan kazanın
    3) İlk ilanınızı yükleyin, 60 Barty puan kazanın
    4) İlk takasınızı yapın, ekstra 60 Barty puan kazanın
    5) Arkadaşlarınızı davet edin, her arkadaşınız için 60 Barty puan kazanın
    Ayrıca uygulamada şu an mevcut olan ankete katılarak 50 Barty puan kazanabilirsiniz.

Kazanılan Barty puanlar ile Migros, Morhipo, istegelsin, D&R, Steam ve birçok markada alışveriş yapabiliyorsunuz. 400 TL Migros market çeki 9600 Barty puan örneğin.

Barty uygulamasını Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

hocam surekli boyle konu acacaksan hos karsilanmayacagin kesin :)

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Kahrolsun Lidyalılar...

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muaddib
    Muaddib's avatar
    Erkek

Barty sizinmi

sic mundus creatus est
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Şimdi ben admin olarak, fake bir kullanıcı açıp, sisteme, 50.000 tl ürün ekledim.

bu ürünleri başka fake kullanıcılarla değiş tokuş yaparak veya satış yapılmış göstererek barty puanları hesaplara dağıttım.

Sonra bu hesaplarla gerçek kullanıcıların ellerindeki ürünleri topladım, onlara sanal param olan barty puan verdim.

BartyPuanları paraya çevirip nakit kullanıcıların hesaplarına göndermelerine izin vermiyorum.

sistemin içine ürün(Değer) giriyor, lakin birşey çıkmadığını düşünün. Bir süre sonra kullanıcıların ürünlerini fake kullanıcıların aldığını, karşılığında verdikleri Barty puanların gerçek kullanıcılar tarafından kullanılamadığında ne olacak.

Kullancı olarak :

Ürün elimden çıktı, elime para yerine BartyPuan geçti. Düşündürüyor.

https://youtu.be/pzRhsxnK3GI

Bunu göze alarak işlem yapmak gerek.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

Şimdi ben admin olarak, fake bir kullanıcı açıp, sisteme, 50.000 tl ürün ekledim.

bu ürünleri başka fake kullanıcılarla değiş tokuş yaparak veya satış yapılmış göstererek barty puanları hesaplara dağıttım.

Sonra bu hesaplarla gerçek kullanıcıların ellerindeki ürünleri topladım, onlara sanal param olan barty puan verdim.

BartyPuanları paraya çevirip nakit kullanıcıların hesaplarına göndermelerine izin vermiyorum.

sistemin içine ürün(Değer) giriyor, lakin birşey çıkmadığını düşünün. Bir süre sonra kullanıcıların ürünlerini fake kullanıcıların aldığını, karşılığında verdikleri Barty puanların gerçek kullanıcılar tarafından kullanılamadığında ne olacak.

Kullancı olarak :

Ürün elimden çıktı, elime para yerine BartyPuan geçti. Düşündürüyor.

https://youtu.be/pzRhsxnK3GI

Bunu göze alarak işlem yapmak gerek.

Karpuz kabuğunu soktun

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

2007 üyesi 60 logini var ... 

Adam kripto para konusundan önceki son konusunu 2009 da açmış ama eminim yıllardır login olmadan burayı takip ediyordur aksi olamaz zaten :))

KaptaN tarafından 07/Oca/21 05:39 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

350 puani havadan veriyorsun eyvallahta, onun boslugunu nasil dolduruyorsun? 

app'te 10 kisi var diyelim. herkes aldi 350 puanini. herkes 350 puandan daha yuksek bir fiyata urun koydu diyelim, alisveris nasil olacak?

bir urunu gercekten 300 puana sattim diyelim, takribi piyasa fiyati 20 tl olan bir seyi. benim 20 tl'lik mal karsiliginda aldigim puanin min 20 tl degerini koruyup korumadiginin bir garantisi var mi?

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

2007 üyesi 60 logini var ... 

Adam kripto para konusundan önceki son konusunu 2009 da açmış ama eminim yıllardır login olmadan burayı takip ediyordur aksi olamaz zaten :))

O değilde hesapları nasıl hatırlıyorlar çok meral ediyorum. Ben 3 gün önce üye olduğum sitenin şifresini bile hatırlayamıyorum artık 30-40 tane şifre kombinasyonum sürekli deneyip duruyorum.

Toplam Hit: 1347 Toplam Mesaj: 9
alışveriş barty letgo mobil uygulama