folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Başakşehir UKİM'de Takılan Eşya

Başakşehir UKİM'de Takılan Eşya

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    ProSky bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

hocam ne oldu bıçak

Heh iyi oldu hocam yazdığın unutmuştum ben bu konuyu :D

Olayı anlatıyorum :D

Bi arkadaşıla bittik başakşehire yenibosnadan otobüse bindik. Sohbet muhabbet filan :D Durakta indik 250 metre güneşin altında yürükdük. Zar zor bulduk sonra girdik kapıdan içeri.

Elimde Kartal postanesinden bana gelen bi telgraf vardı. Onu verdim danışmaya

"Abi bu geldi napcaz acaba" dedik.

Oda bi kapı gösterdi önünde 10 kişi var içeri bakıyolar. Buraya verdim kağıdını seni adınla çağaracaklar dedi..

Benim ev adresimin bi kısmında "rıza özden" yazıyor :D Kargoyu gönderen satıcı ev adresim yerine rıza özden      cüneyt ***** yazmış.

Bu PTT'deki adamlar beni rıza özden diye çağırmışlar e haliyle bende fark etmedim :D bekledik 1saate yakın bu sırada arkadaşımla konuşuyoruz.

Biliyorum bıçağı vermeyecekler bana bi şekilde kandırmamız lazım dedik ve yalan uydurmaya karar verdik.

İlk başka adam bize sorucaktı

"Ne var içinde ? "

"Abi çinden bi ürün getirdik dağcılıkla ilgili " desek yemezler. Bıçakla dağcılık ne aq :D

Bu akradaşımın aklına gelen fikir " Bunu ağaca saplıyoruz. O delik kısmından ip geçiriyoruz ve gerdiriyoruz. O işe yarıyo filan deriz dedi.

Biraz daha düşündük filan. Benim hafiften tahta oymacılığı tecrübem var. La bıçakta az biraz kesici. Bununla yontma işlerini yaparız dedim. Sonra başladık google'dan isim aramaya :D

Bulduğumuz isim efsane "Kretuar Gerdel " namıdeğer "Kretuar Bıçağı " yüz yıllık kenar kesme bıçağı oldu Karambit Night Factory New :D:D

Aha dedik tamam herşey hazırdı. Adam bize sorucaktı bizde bilgili bi şekilde cevap verip bıçağı alıp gidicektik mutlu mesut :D

Şimdi ilk başta herkesin baktığı yer vardı ya. Orada 35 yaşlarında bıyıklı birisi vardı sonra o adam gitti 25 yaşlarında genç bi pezo geldi.

Çağırdılar bizi içeri filan :D Bu geçn sordu ne var içinde ben başladım anlatmaya " Kretuar Gerdel var. Tahta oymacısıyım ben kenar yumuşatmada kullanlıyo filan".

Açtı kutuyu bi bıçağa baktı bi bana baktı :D "Bu bi oyunda kullanılıyodu. Ne iş yapıyosun bununla" filan dedi. Anlattım tekrardan şu şu işleri yaıyorum. Ucu sivri iç kısımlara giriyo filan

Sonra bu pezo köşedeki amirine gösterdi " Amirim tahta oymacılığında kullanılıyomuş verelim mi" 

OÇ AMİR "Ne vermesi bu hafta bunlardan en az 10 tane geldi" dedi

Ben arkadaşıma baktım arkadaş bana baktı bi :D

Sonra pezo " kesici alet olduğundan veremeyiz. Bayrampaşa Emniyet müdürlüğünden yazılı izin alacaksınız. Sonra biz size vereceğiz "dedi.

Sonuç olarak babayı almış bulunmaktayım :D 

harbiden pezoymuş amk versene bıçağı ne kıvrandırıyosun :D

Adam görevini yapıyor ne yapsın ustalar. Yapacak birşey yok.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

Tekrardan aradim ve şöyle bi konuşma geçti

+merhaba

-merhaba. Çinden ürün aldım ama günlerdir sizin şubenizde bekliyor. Acaba bir sorun mu var

+takip numarasini soyleyin

-123456789

+çinden almissiniz. Acaba ne aldiniz ? Bıçak değil dimi

- yok bicak degil. Tirmanis iplerini birbirine baglamak icin kullanilan aparat

+ ozaman bize satin aldiginiza dair dekont  kimlik fotokopisi ve takip numarasini yollayin mail ile

-tamamdir. Peki ödemem gereken bir ücret var mı

+bu bilgiyi oradaki memur soylecek

- tmm bye .s.s

+ bb

simdi ben mail attim ama korkuyorum. Ya olurda bicak oldugunu anlayip bana vermezlerse ne olacak ?  

Gidip kendim elime almak istesem yurda zararlı nesne sokmaktan hakkimda sorusturma filan başlatırlar mı 

hocam yaş 10 felanmı ? 

bıcak oldugunu anlayıp vermezlerse vermezler yani dert etme 9$ lık şey 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

hakkaten çok sikko bi olay amk lan sokakta bıçak satıyorlar niye kıvrandırıyorsun milleti ver geç amk

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Gitsen bile vermezler. Kesici, delici, parfüm, oyun-film dvd(Aral sağolsun), cep telefonu, sim kart girişi olan her şey yasak gümrükte. 

Demiştim. Oradaki memurlar salak değil günde elli tane sipariş geliyor böyle. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

hakkaten çok sikko bi olay amk lan sokakta bıçak satıyorlar niye kıvrandırıyorsun milleti ver geç amk

Bir olay falan olur bıçağın üreticisinden, satılan yerden alan, şahısa kadar bulmak içindir diye düşünüyorum. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

ya hocam olay için neden çinden bıçak getirteyim ? :D

Bi olay kavga gürültü çıkartmak istesem üst geçitlerde satıyolar kelebek bıçak 10 liraya.Alır saplar kaçarım :D

Şimdi eğer genç çocuk değilde öteki bıyıklı adam baksaydı ürünü alma ihtimalimin yüksek olduğunu sanıyorum.

Bu genç kutuyu açtı " bu bi oyunda olan bıçak " dedi.

Öteki adam kesinlikle inanırdı bize :D

Böylesi hayırlıymış belli ki ama bidaha tövbeler olsun çinden bişey alırsam.

Giderim kapalıçarşıda tahtakalede 2 gün arar bulurum hiç olmadı almam :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Türkiye'deki gümrük sistemini kuranın, yetkiye sahip olup da müdahale etmeyenin yedi sülalesini ......'yim.

Yurtdışından birşey alacağım zaman gidip alıp geliyorum daha kolay oluyor.

Orospu analılar.

Millete istihdam sağlamak için oluşturulmuş bir yapılanma.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

xrayde içini görmüşlerdir ondan takılmıştır., sen istersen oyuncak ayıcık var de artık eskisi gibi çalışmıyorlar son terör olaylarından sonra

sonuç olarak bıçak çakı vs şeylerde yasalarımızda artık silah olarak geçiyor. gidersen polisin yanına gönderirlerse en fazla vereceğin 1 ifade olur tutuklama olmaz ama oyuncak deme yalan söyleme

ava gidiyorum de yada dağcıyım de kullanıyorum de hafta sonraları dağa çıkarken yanıma alıyorum ben ekipmanları almak zorundayım 1 hafta önce çıktığım yerde yanmış erkek ceseti buundu :D ıssız bir yer 

rahat ol en kötü intimal almaya gitmezsen iade olur çinliye söylersin ortalama 60 günde paranı geri alırsın

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3338 Toplam Mesaj: 29
gümrük bıçak başakşehir ukim