folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Başbakan Siz Olsaydınız Ne Yaparak İşe Başlardınız !!!!!

Başbakan Siz Olsaydınız Ne Yaparak İşe Başlardınız !!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    Alt yazın Kavuruyor Ortalığı Firex İsko Dallamasının Başından geçenleri Kısa ve Öz anlatıyor :)

eskilerden kim kaldı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    çokk şey yapardım ..ama aradan tiky feministleride siker sınırdışı ederdim..!! yada ne blim işte madencilik ..şehir alt yapı kanazilasyon işlerine filan sürgüne gönderirdim ..yani gözden uzak ossun diye :f
    lan olm hayal kurmak gibisi yoktur ama bu bş bi hayal :f kasmayın geyiqe çekin:f

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    herkesin internet hızını 2048 sınırsız yapardım =)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    heh aha böle ossun kurulan hayaller :f :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    askerlıği 20 aya cıkarırdım
    saglık sistemini düzeltirdim
    eğitim sistemni düzeltirdim
    yabancılara mülk satışını yasaklardım
    istanbula göçleri önlemek amacıyla osmalı devleti gibi göç edenlerden vergi alırdım bölece büyük ölçde engllnrdi
    derin devlet işiyle güneydoğudaki kabileleri katlederdim yıhyıh yıh:P
    sonrada altıma bi bmw cekerdim

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    keyx
    keyx's avatar
    Erkek
    başbakan ben olsaydım adsl ücretsiz benzini suyla eşit ama suya zam :) yapardım otoyolar bedava ara sokaklar ücretli yapardım sokagın temizliği ve güzelliği ile değer bicerdim evlenmeyle ilgili prosüdürleri kaldırırdım herkes yıldırım evliliği takılır fenamı
    elektrik dogalgaz ı kiracı olanlara beleş mal sahabi olanlara paralı ama merak etmeyin belş verdiklerimi mal sahiblerine kasmıcam en azından hepsini deil :D proje çok bendeeeee ama parti kurmayı düşünmüyorum en sevdiğim parti hiphop undergrand :)
Toplam Hit: 1747 Toplam Mesaj: 17