folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Basbakandan Her Aileye 3 Cocuk Öğüdü

Basbakandan Her Aileye 3 Cocuk Öğüdü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tacir
    tacir's avatar
    Erkek
    Tuna bunu yazdı:
    -----------------------------

bu sitedeki taraflı siyasi yazılardan bıktım.

tamamen amac dışı. 3 beş bebe kıytırık konular açıyor. diğerleride hazıra bakar gibi yazdıkça yazıyor.

anasayfada programlama vs hakkında bitane başlık varmı ? yok! Siyasi yazılarda yazın amma mallık yapmadan yazın.eyvallah taraflıda davranabilirsiniz,amma mantıklı olun. at gözlüğüyle bakmayın.

konumuza dönersek;

HER LAFI GÖTTEN ANLAMAYA GEREK YOK.MAL MAL KONULAR AÇIP MAL MAL YAZILAR YAZIYORSUNUZ AG

BİR- anasından babasından 15 çocuk gören  birine 3 çocuk yap demek kadar normal bişey yok.izaha gerek varmı ?

İKİ- 1 çocuğu olan birine 3 çocuk yap demekten normal bişeyde yoktur.

karar 3tür. rte hiç sevmem ama doğru demiş!

her on aileden 5 inin başına gelmiştir. anne baba 50 yaşına gelince çocuklardan birisi kaza vs ile kuyruğu titretiyor!

böyle olunca aile çocuksuz kalıyor. eee o yaştada çocuk yapmak risk olunca aile tarihe kaşırıyor.

böylelikle övündüğümüz türk soyu tükeniyor.memleket yıkılırsa korkarım siz gibi malların büyük katkısı olacak.

yönetime saygılar.

BANLAYINIZ;)

Ha unutmadan, under hoca, olaylara olabildiğince objektif bakmaya çalışırım. sende gördüğüm şudur;

taraflı davranıyorsun. yazıyı yazan rte taraftarı olmaması senin için yetiyor,adam angut angut yazılar yazıyor bişey demiyorsun.

hoşçakalınız. sevimsiz...

ooooo ilk kez intihar mektubu gördüm  demekki böyle bişeymiş hoşçakal fln

hacım yanlı yazıyosun diyosun bilip bilmeden konuşuyosunuz diyosun varsa bi itirazın, mal mal yazıyo diyosan aksini adam gibi söylersin adam gibi sonuca varılır hiddete gerek yok.

çocuk işi hakkında da 1-2 kelam edecektim ama kararını defolup gitmek yönünde vermişsen ona  da saygım sonsuz selametle

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Tuna bunu yazdı:

tamamen amac dışı. 3 beş bebe kıytırık konular açıyor. diğerleride hazıra bakar gibi yazdıkça yazıyor.

anasayfada programlama vs hakkında bitane başlık varmı ? yok! Siyasi yazılarda yazın amma mallık yapmadan yazın.eyvallah taraflıda davranabilirsiniz,amma mantıklı olun. at gözlüğüyle bakmayın.

konumuza dönersek;

HER LAFI GÖTTEN ANLAMAYA GEREK YOK.MAL MAL KONULAR AÇIP MAL MAL YAZILAR YAZIYORSUNUZ AG

BİR- anasından babasından 15 çocuk gören  birine 3 çocuk yap demek kadar normal bişey yok.izaha gerek varmı ?

her on aileden 5 inin başına gelmiştir. anne baba 50 yaşına gelince çocuklardan birisi kaza vs ile kuyruğu titretiyor!

böyle olunca aile çocuksuz kalıyor. eee o yaştada çocuk yapmak risk olunca aile tarihe kaşırıyor.

böylelikle övündüğümüz türk soyu tükeniyor.memleket yıkılırsa korkarım siz gibi malların büyük katkısı olacak.

yönetime saygılar.

BANLAYINIZ;)

Ha unutmadan, under hoca, olaylara olabildiğince objektif bakmaya çalışırım. sende gördüğüm şudur;

taraflı davranıyorsun. yazıyı yazan rte taraftarı olmaması senin için yetiyor,adam angut angut yazılar yazıyor bişey demiyorsun.

Hocam oncelikle ben bebe diye senin gibi yası buyuk aklı kucuklere diyorum(direk sana deil yani)

Yazdıgım herseye referans verdim senn gibi kolpa/kafadan oranlar vermedim, her ailenin yarısı kaybediomus,, sadece gulerim senn bu istatisliki verilerine.

Gelelim senin turk soyu tukeniyor geyigine; turkiye nin nufusu 1935 de 16.158.018 kisi idi (http://www.ata.boun.edu.tr/chronology/kronoloji/census1935.htm) simdi ise 72 milyonu aştı(http://www.ntvmsnbc.com/news/333547.asp) matematik bilgi seviyeni bilmiom ama sana azalıyor gibi mi gorunuyor.

Hocam iyi i objektif bakıyosun ya, bide bakmasaydın halimiz nice olacaktı 

Sevgiler:D:D:D 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    enqaz bunu yazdı:

devletin yapamadığı yatırımları özel sermaye yapabilir. normalde tam tersidir ama bizim gibi "enkaz" bir ülkede yabancı sermayeye bu yüzden ihtyaç var.

söylediğin şeyler tamamen hatalı. yabancı sermaye fabrika kurar, yeni istihdam alanları açar. iş gücünün olduğu yere yatırım yapar. asıl partizan olan sensin.

bu hukümet yaptıysa kötüdürden başka bi bok bildiğiniz yok...

evet yabacı sermaye onemlı ama yabancı sermamayeye bu kadar guvenırsen bu sefer devletın yaptırım gucu kalmaz ve yabancı sermaye ne ısterse yapmak zorunda kalırsın ekonomın dısa baglı oldugu ıcın adamların bahcesındekı kopekten farkın kalmaz suanda oldugu gıbı gır dıyene kadar gıremezsın cık dedıgı andada cıkmak zorundasın cunku adam ekonomını ele almıstır ıstedıgı anda sermayeyı ceker veya ıscılerı cıkarır vs. ve istedıgı anda krız olusturur  o yuzden yabancı sermaye bır yerden sonra zararlı... ve ne yazıkkı bız o sınırı asalı coook oldu....

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    Başbakan ülkenin ortalama yaşının genç kalabilmesi için her ailenin 3 tane çocuğunun olması gerektiğini söyledi. Ülkeninin ortalama yaşının genç olmasının ne gibi faydaları var bunu az çok bilirsiniz. Bu matematiksel işlemlerle bulunmuştur ve bugün için değil önümüzdeki yıllar için yapılmış bir plandır.

Ses Etme Hallederiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Tuna bunu yazdı:

konumuza dönersek;

BİR- anasından babasından 15 çocuk gören birine 3 çocuk yap demek kadar normal bişey yok.izaha gerek varmı ?

yönetime saygılar.

BANLAYINIZ;)

taraflı davranıyorsun. yazıyı yazan rte taraftarı olmaması senin için yetiyor,adam angut angut yazılar yazıyor bişey demiyorsun.

Vay canına.Gerçekten intihar mektubu gibi olmuş :)

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    __d_mode__
    __d_mode__'s avatar
    Erkek
    Tabi onun için sıkıntı yok, çocukları amerikada yedikleri önünde yemedikleri arkasında.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı:

Simdi ülkemizde issizlik oranı 9.9% iken ( www.tuik.gov.tr) sultan 1. tayyibin dunya kadınlar dolayısıyla gittigi Uşak ta bayanlara 3 er çocuk doğurun demesi sizcede mantıksız degilmi? Yani elindeki besleyemez, refah içinde yaşatamazken nedir bu çogalma istegi anlamadım??

http://www.ntvmsnbc.com/news/438418.asp

biri bana bu mantaliteyi anlatsın lütfen

Bi,ngölede 10 15 çocuktur herkez :)

sen 3 çocuga çogalma arzusu diyorsun.:D 

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    tbtmad bunu yazdı:
    gkhn759 bunu yazdı:

Simdi ülkemizde issizlik oranı 9.9% iken ( www.tuik.gov.tr) sultan 1. tayyibin dunya kadınlar dolayısıyla gittigi Uşak ta bayanlara 3 er çocuk doğurun demesi sizcede mantıksız degilmi? Yani elindeki besleyemez, refah içinde yaşatamazken nedir bu çogalma istegi anlamadım??

http://www.ntvmsnbc.com/news/438418.asp

biri bana bu mantaliteyi anlatsın lütfen

Bi,ngölede 10 15 çocuktur herkez :)

sen 3 çocuga çogalma arzusu diyorsun.:D 

Simdi memleketimiz derken biz sadece bingol den mi bahsediyoruz??? Neden konuyu bi sehre indirgiyosun? 

Ha ordaki durum da ayrı bi sorundur ve bence de en buyuk suc/eksik devletindir ama o ayrı konu. 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Valla Onu bunu bilmemde Ben 3 ten fazlasına bakamam Şahsen. 3 Ten fazla Çocuğu olanada Acırım, Bu Pahalılıkta. Allah YArdımcıları olsun.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 7728 Toplam Mesaj: 40