folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Başbakandan İsteğimdir.

Başbakandan İsteğimdir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    TEINER bunu yazdı:

ic3 doğru konus adam ol politikadan anlamıyosun sonra konusyon ben kimseyi savunmuyom kimseyi sevmiyom kimsenden korkmuyom göğsümüz dik anlımız pek bu vatanı bölmek istiyen her şerefsizle savasmaya kanım son damlasına kadar hazırım kurtulus savasında dedelerimiz ninelerimiz savastı ney bosunaymıs bosuna olsaydı sen burda değil avrupada konusurdun camiiye değil kiliseye giderdin burda bu konu için kurtulus savası bosuna diyosan böyle kutsal bir harekatın adını karıstırıyosan pkk dan çok senin ve senin gibilerden korkmalıyız biz osmanlı torunuyuz doğrudur bende geçmişimden her türk gibi guru duyarım ama 600-700 sene öncesinin fatih sultan mehmedinden kanuni sultan süleymandan duyarım bizi satan vatanı bırakıp düşmana teslim olan son dönem padişahlarından değil onlardan bize ne kaldı bi yığın borç bu vatanı bu milleti kurtaranda yükseltende Musatafa Kemal Atatürk tür biz onun çocuklarıyız gurur duyulacak biri varsa bu osmanlıdan önce bu vatanı kurtaran Mustafa Kemal Atatürk tür 

sen baya anlıyorsun ki bizi işgal ederler aman yarabbim :D gibisinden konuşmalar yapıosun doğüru.senden zimbabawe cumhurbaşkanı olur ben den de kavaklıya kaymakam ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ic3 bunu yazdı:

ibosoft bunu yazdı:

Apo - Orhan Pamuk - Fehriye Erdal .... hepsi oyun olm eğer TR'de kim olursa olsun bunların birine bişey olursa diğer yabancı devlerin nasıl ki Irak olayında sudan sebeplerle savaş açtıysa böle bişi olursa yakın bi zaman türlü oyunlarla TR ye savaş açarlar hepsi sitt.... gitsinaslın aponun kaldığı adaya salıcan o kuş gripsi virüsünü en iyis

BU LAFTAN TEK ŞEY ANLADIM.BİZ KURTULUŞ SAVAŞINI BOŞUNA YAPMIUŞIZ.AMÖAN BİZİ YABANCILAR İŞGAL EDER GİBİ  KORKAK,ÖDLEK DÜŞÜNCELERLE DOLMUŞ

BİZ BU YÜZDEN Mİ BAĞIMSIZLIK İSTEDİK.

YAZIK.SÖZ KONUSU  AKP Yİ SAVUNAN İNSANCIKLARIN BÖLYE DÜŞÜNMESİ TESADÜF MÜ ACABA :))

Mesela parti meselesiyse ozaman o çok övdüğünüz sol görüşlü partiler DSP,CHP vs hangi biri özellikle apoyu yalayıp artislik yapanlar öldürme fırsatı varken yapamadı o zaman AKP ye değilde onlara bok at. Evet bizi yabancılar işgal etti. Şu anda kullandığın tüm yiyecek içecek malların hepsi yabancıların üretimi senin buna ne faydan olduki artlis yapıon konuşup. Coco cola iç yabancı devletlerin mallarını kullan sonra gel yok biz kurtuluş savaşını boşuna yapmışız. De s.... tir git adamı hasta etme kurtuluş savaşı öncesindeki anı sanı bir koca osmnalıya bok atan sen abuk sabuk konuşan gene sen ecdadının haremini fuhuş yuvası gibi gösterip dalga geçen sen ve senin gibiler neyden bahsediyon çok biliyosan git aponun yeri belli öldür gel bu kadar TÜRK'sen git hadi bekliyorum.

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TEINER
    TEINER's avatar
    Erkek

hheheeee arkadas oyunların etkisinde bayaa kalmış bizi işgal etseler bu vatanı alamazlar girerler ama çıkamazlar çünkü bu vatanı paylasamazlar nitekim kurtuluş savasında da da öyle oldu masa basında kazanıp işgal ettiler paylasamayıp birlik olamadıkları için götlerine bakıp geri döndüler hiç bir millet hiç bir devlet yenilmez değildir gerçekci olmak lazım yakında büyük bir savas çıkması muhtemel arkadas sana önerim birdaha süpermen ,sıpaydırmen ,betmen gibi filmlerini fazla izleme kendi görüşelrini savun mantıklı düşün bi bak yani bi bak şu anda kendi silahımız bile üretmemize izin vermiyolar heeeeeeyy daha sen ne konusyon hangi hayal aleminde yasıyon artık savaslar sopayla tasla değil sen kendi uçağını gemini üretiyon mu  kaç gemin var şuanda bile milletin eskilerini kullanıyoz bir tek mermi üretiyoz 

Zayıflar,kazanmak için bizleri kendi gücümüzden utadırmaya mahkumdurlar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TEINER
    TEINER's avatar
    Erkek

kardesim anlamıyonuzmu ya benim tayyibi falan sevdiğim yok a.g tayyibi sikiyim mevzu kırmızı halıysa o halıyı koyanıda sikiyim ben abd ye herzaman heryerde karsıyım ona destek verenlerinde ama kardesim etrafına bi bak nestle cocacola mcdonalt gibi daha bir sürü markalar bizi işgal tmiş zaten çoktan biz burda tayyiib bunu yaptı tayyib şunu yaptı diye tartışamıza abd yi sonu kadar boykot etmeliyiz  ben sahsen hiçbir abd ürünü kullanmıyom a.g diyolar sadece sen kullanmıyosun sanki neolucak  herkes böyle düşünürse bi çoktan tarrrağı yemişiz demektir ben ne sağcı ne solcu ne ortacı değilim sadece gerçekğin yanındayım

Zayıflar,kazanmak için bizleri kendi gücümüzden utadırmaya mahkumdurlar.
Toplam Hit: 4920 Toplam Mesaj: 25