folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Başbakanı Koruyan Polis Ekibine Saldırı ! 1 Polis Şehit 2 Polis Yaralı

Başbakanı Koruyan Polis Ekibine Saldırı ! 1 Polis Şehit 2 Polis Yaralı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

apokontek bunu yazdı:
    -----------------------------

zalimadam bunu yazdı:

birşeyler dönüyor yine

Azdı yine şerefsizler başka ne olacak ki?

idam-idam-idam-idam-idam-idam-idam-idam-idam-idam-idam-idam-idam-idam-idam-idam-

idam-idam...!

şimdi biri çıkıp başbakan oy toplamak için kendisi yapmıştır derse şaşma 

allah rahmet eylesin 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

Özellikle başbakana değil de koruma polislerine saldırmışlar.Bu, kck nın son zamanlardaki yeni stratejisiyle örtüşüyor.Başbakanı doğrudan hedef alamazlar çünkü kürtlerin tepkisini çekerler.Polisleri hedef alarak "pkk karşıtı seslerin yükselmesini" amaçlıyorlar.Neticede neler olacağını herkes tahmin edebilir.

Şehitin mekanı cennet olsun,kalanlara acil şifalar... 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Cemaat diyenler ne içiyorsanız bana da verin çok farklı bi kafa olması lazım :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

besle kargayı oysun gözünü, bütün teröristlerde silah var, olacak tabi, seneye doğrudan panzerle dolaşmaya başlar.

edit: samimi gelmedi, tatmin olmadık, oy oranını artırmak için kendileri yapmışlardır.

@ZALIMADAM aynen dedıgın oldu bak :) Adam dıyor kı,kendısı oy ıcın POLISIMIZI oldurttu...!

EL-insaf....! Hangi insanoglu bir anaya babaya evlat acısı tattırmak ıster? yada cocuklarını yetim bırakmak ıster?

yuhhh dıyorum sana kısacaaaaa...! Bıraz mantıklı yorum yapın bari...aslında kaleye almıcaktım senı ama zalımadam sırf biri cıkar dedı dıye yazdım...!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Tayyipe Yapıldıgı için Üzülmedim Kemal Kılıçtarogluna Yapılsaydi Üzülürdüm Çünkü Suçu Hemen AK Partiye Atacaktı

Ölenlere Şehit Demiyorum Çünkü Görevleri Bu Degil Siyasetciyi Korumak Polisin Askerin işi Degil Bence Ben Şurada Bir Miting Yapsam Acaba Beni De Korurlarmi Yoksa izinsiz Gösteri Yapıyorsun Diye Coplarlar Mi

Başları Sagolsun ALLAH Rahmet Eylesin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:

Tayyipe Yapıldıgı için Üzülmedim Kemal Kılıçtarogluna Yapılsaydi Üzülürdüm Çünkü Suçu Hemen AK Partiye Atacaktı

Ölenlere Şehit Demiyorum Çünkü Görevleri Bu Degil Siyasetciyi Korumak Polisin Askerin işi Degil Bence Ben Şurada Bir Miting Yapsam Acaba Beni De Korurlarmi Yoksa izinsiz Gösteri Yapıyorsun Diye Coplarlar Mi

Polisin görevi nedir ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

ottomanmurat bunu yazdı:

:) o korudukları adam senin ülkenin Başbakanı, polis asker korumayacak da kim koruyacak lan :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

MiLK bunu yazdı:

Cemaat diyenler ne içiyorsanız bana da verin çok farklı bi kafa olması lazım :)

doğulu aileleri karadenize işçi adı altında kim yerleştirdi, yaylalara örgüt militanları hangi dönemde sızdı? doğuluların hor görülmemesi için kastamonu, zonguldak, giresun, trabzon, rize de kim konuşma yaptı? karadenize terörü sokan bizzat hükümettir, meyvelerini de yesin bir zahmet.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Bak Ben Koyu Bir Ak Partiliyim Recep Tayyip Erdogancıyım Forumda Yazilarim Yüzünden Birileri Bana Küfürlü Mesajlar Bile Atıyor Demek istedigim O Degil..

Düşünün Yarin Kılıçtarogluna Hakkaride Diyarbakırda Saldırılsa Ne Olacak O Başbakan Degil Birşey Degil Siyasetcilerin Şafşatalar ile Halayli Davullu Zurnalar ile Gitmesi Birilerinin Zoruna Gidecek Tabii  Bu Polisler BDP lileri Korurken Ölseydi Yine Aynı Şey Denecek Miydi Korunmasaydi Diyenlerimiz Olur

Siyasetciler için  Ayri Birşey Olmalı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

apokontek bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

besle kargayı oysun gözünü, bütün teröristlerde silah var, olacak tabi, seneye doğrudan panzerle dolaşmaya başlar.

edit: samimi gelmedi, tatmin olmadık, oy oranını artırmak için kendileri yapmışlardır.

@ZALIMADAM aynen dedıgın oldu bak :) Adam dıyor kı,kendısı oy ıcın POLISIMIZI oldurttu...!

EL-insaf....! Hangi insanoglu bir anaya babaya evlat acısı tattırmak ıster? yada cocuklarını yetim bırakmak ıster?

yuhhh dıyorum sana kısacaaaaa...! Bıraz mantıklı yorum yapın bari...aslında kaleye almıcaktım senı ama zalımadam sırf biri cıkar dedı dıye yazdım...!

bu adama güvenmiyorum, bu adama oy verenlere de güvenmiyorum, ama size inat bu adama oy verecem, canınıza okusun sizin.

Toplam Hit: 2731 Toplam Mesaj: 29