Başımdan Geçen İllegal Olaylar- Sizlere Tavsiyem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

İçime büyük bir sıkıntı düşmüştü, bende torrentten 2 film 2'de oyun indirdim.Bunları önce extract ettim rar paketlerinden çıkarttım.

Daha sonra bir klasörde stokladım.İlk filmi izlemeye koyuldum, alt yazı aramadım İngilizcem yeterliydi.Daha sonra oyunlarıda oynamıştım.

Ama gece olduğunda yatakta dönerken içime bir sancı saplandı karaciğerim beynim böbreklerim koparcasına ağrıdı, daha sonra öğrendim ki

yazılımcı ahı almışım.Büyük dedeme sorduğumda bana yazılımcı ahının Dünya'nın en acı veren hastalığı olduğunu ve cracklerden bulaştığını söyledi.

Siz siz olun crack kullanmayın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Emrow bunu yazdı:
    -----------------------------

İçime büyük bir sıkıntı düşmüştü, bende torrentten 2 film 2'de oyun indirdim.Bunları önce extract ettim rar paketlerinden çıkarttım.

Daha sonra bir klasörde stokladım.İlk filmi izlemeye koyuldum, alt yazı aramadım İngilizcem yeterliydi.Daha sonra oyunlarıda oynamıştım.

Ama gece olduğunda yatakta dönerken içime bir sancı saplandı karaciğerim beynim böbreklerim koparcasına ağrıdı, daha sonra öğrendim ki

yazılımcı ahı almışım.Büyük dedeme sorduğumda bana yazılımcı ahının Dünya'nın en acı veren hastalığı olduğunu ve cracklerden bulaştığını söyledi.

Siz siz olun crack kullanmayın.

-----------------------------Ne içtin sen ?

Toplam Hit: 1393 Toplam Mesaj: 3