Basit Beatler Hazırlamak Hakkında Bilgisi Olanlar.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkdaşlar iyi bir müzik dinleyicisi olduğumu düşünüyorum. Bunun haricinde gençliğimde gitar filanda çaldım akordur notadır biraz anlarım.  fl studyo 20 indirdim deneyeyim dedim fakat olmadı. program çok karmaşık geldi. belki daha başka bir program söylerseniz bilmiyorum. fakat sıfırdan sonuna kadar dıp dıp tıs ın haricinde beatler nasıl yapılır nerelerden birşeyler kaparım yardıma ihtiyacım var. udemyde türkçe kaynak bulamadım. youtube da ya arabesk rap var yada başı sonu belli olmayan hızlı anlatımlar. çok ufak bir rüzgar alsam yürüyeceğim fakat iş akışını filan hiç bilmiyorum rastgele denemekte insanın moralini bozup tamamen soğutuyor. bu konuda yardımcı olabilecek yol göstericek olanlar varsa harici ses kartım orta seviye mikrafonum filan var . birşeyler denemek istiyorum. sevgilerle yoo

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

fl aslinda o kadar da karmasik degil, kaldi ki butun bu cesit produksiyon yapma yazilimlari ayni karmasiklikta.

biraz egitim videosu izlesen cozersin

how to make bilmemne music on fl studio diye buldugun ne varsa izleyeceksin ki trikleri kapasin.

beduk'un videolara da bakabilirsin.

sunu da diyeyim, herhangi bir enstruman calmak veya genel olarak bu muzik yapma isi, oyle ufak bi ruzgar alip yurumeyle olmuyor, gercekten cok siki bir sekilde calismak ve ufkunu genisletmek gerekiyor. bu ikisini yaptiktan sonra da gercekten bir yetenegin varsa zaten farkini ortaya koyarsin :) 

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

bro beat olayına girmeden önce "temel müzik eğitimi" ile alakalı bir kitap yada pdf bul, oku ve öğren.diziler birbiriyle uyumlu sesler,akorlar,temel armoni gibi şeyleri bilirsen daha kolay olur senin için.müzik kulağının olduğunu var sayıyorum.

sonrada youtube a "how to make beat with FL studio" yazıp inceden mevzulara girebilirsin.

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Realist bunu yazdı

bro beat olayına girmeden önce "temel müzik eğitimi" ile alakalı bir kitap yada pdf bul, oku ve öğren.diziler birbiriyle uyumlu sesler,akorlar,temel armoni gibi şeyleri bilirsen daha kolay olur senin için.müzik kulağının olduğunu var sayıyorum.

sonrada youtube a "how to make beat with FL studio" yazıp inceden mevzulara girebilirsin.

öyle bir pdf e ben de talibim :/

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    Realist bunu yazdı

öyle bir pdf e ben de talibim :/

varsa ben de istiyorum temel müzik eğitimi. ama bilale anlatır gibi anlatacak.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

http://uploaded.net/file/pireax6u

bize lisanstayken armoni dersinde bu kitaptan faydalandırmışlardı buyurun şimdiden söyleyim başlangıç seviyesi armonisidir bu yani daha renkli armoni öğrenmek istiyorsanız ki normal beatlerde gerek olmuyor. eğitim almanız şart. ama basit düzeyde armoniyi bu kitaptan öğrenebilirsiniz.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=DVSRkqyW_fg

fl studio nun feriştahı :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

eve geçince bakıcam arkadaşlar