folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Basit Flashbang Nasıl Yapılır?

Basit Flashbang Nasıl Yapılır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad_scientist
    Mad_scientist's avatar
    Erkek
    Anti terör cülerin kullandığı flashbangler nasıl yapılıyor?Aynı şekilde bunların elektronik olanları nasıl yapılıyor?

Ya göründüğün gibi ol ya da yok ol!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    Basit diyemessin bu olaya basit bir olay diil flashbang' ın benzerinin daha doğrusu milyarlarca kez küçültülmüş halinin birkaç bilim adamı tarafından gerçekleştirilmesini izlemiştim bir toplu iğne başı kadar büyüklükte bir kütleyi parçalıyacaklardı yani orada büyük bir enerjinin açığa çıkmasına neden olacaklardı ve açıklamalarında o kadar ufak bir etkileşimin bile korumasız olan bir odayı havaya uçurabileceğini söylüyorlardı ve asıl sorun olan konu şu bir maddenin çekirdeğinde o denli yüklü bir enerjiyi nasıl oluşturursun :) atom bombası yapman lazım bence...

Kolay gelsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad_scientist
    Mad_scientist's avatar
    Erkek
    Hocam flashbang dedim bigbang demedim.Eskiden foto flashlarında Magnezyum(Mg) kulandıklarını duymuştum.Daha farklı bir yol bilen var mı diye soruyorum?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    pardon mad ya! kafada dokuz tilki dolasinca bole oluyor iste! :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad_scientist
    Mad_scientist's avatar
    Erkek
    9 tilki anlayamadım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek
    Valla benim bildiğim 40 tilki olmasılazım sen herhalde 31 ni çözmüşsün 9u kalmış ha :)

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    quit
    quit's avatar
    Erkek
    sis bombası yapmayı biliyorum ögretebilirim..:))...gayette basit...

ihr lacht weil ich anders bin , ich lache weil ihr alle gleich seid...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sis bombası kolay adam flashbangi soruyor
    walla teorik olarak fotoraf çekekenki kullandıkların 50 kat daha güçlüsünü düşünki geçici körlük yapıyo sana.

Zimbabwe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schibaxo
    schibaxo's avatar
    Erkek
    Bu olayda Magnezyum ya da Fosfor işin içine gireceği için biraz ince ve riskli bir işe benziyor, ama bir ara bunun da formülleri dolaşıyordu forumlarda.

-Know Yourself-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    quit
    quit's avatar
    Erkek
    yaw abicim bakın size olayı anlatıyorum...
    elinize alın 10-20 tane pinpon topunu.çok ince bi şekilde kesin.yaklaşık olarak 1*1 boyutlarını geçmesin.şmdi bunu bi aliminyum folyaya sarın.sıkıca.aliminyum folyonun bi ucunu kapatın.bi ucunuda açık bırakın fakat pinpon topunun taneleri düşmesin.neyse ateşi elinize alın.aliminyum folyanın açık tarafından ateşleyin.çok yandıktan sonra üfliyerek söndürün.eğer üfliyerek söndüremesseniz siyah duman çıkar.neyse söndürdükten sonra atıp kaçın.:))...sonrası meskalin saten..:))

ihr lacht weil ich anders bin , ich lache weil ihr alle gleich seid...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek

%10 Alimünyum tozu + %10 Magnezyum tozu + % 60 Potasyum perklorat + % 20 Karabarut

Potasyum perklorat hariç hepsini birlikte ez. Potasyum perkloratı ayrı ez. sonra bunları birbirine karıştır. Yak bi fitil kaç.

Toplam Hit: 4673 Toplam Mesaj: 11