Basit Mail Çalma Yöntemleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdal
    erdal's avatar
    Erkek

Mesaj Basit mail çalma yöntemleriAlıntıyla%20Cevap%20Ver
    Mail Çalma Sırları;

Şimdi mail hackleyince nolacak...?
    Hackleyince uzman ve meşhur olursun [sen zaten bu işleri aşmıssındır(server hack)], ve tüm gizli örgütler senin peşine düşer, yakarlar,çart... çurt.... Ama gerçek şeyler...
    Nasıl yani?
    Mail Hack diye birşey yoktur.. Mail çalma vardır...
    Anlamadım?
    Mail adresi hacklemek demek; hotmaili aşağıya indirip, yada içine girip mail şifresini almak, zarar vermektir...Şimdi biz bunu yapamıyoruz... Ama biz ne yapabiliyoz.. Bizler sadece tek yaptığımız şeyy Hotmail, Mynet gibi büyük sunucuların açık dediğimiz ama açık olmayan, insanların tebbirsizliklerinde kaynaklanan bir yöntemle mail adresini çalıyoruz... Bazı yöntemler vardır... Onlardan biri şifremi unuttum kısmıdır....
    Şİmdi diyeceksiniz bu kadar mı ...diye.e...
    Hayır işte tüm sır burda...Şifremi unuttum kısmında..Bununda bir yöntemi var elbette....

şimdi size bu yönteden bahsetmek istiyorum....
    Mail adresini çalmak istediğiniz kişiyi iyi tanımanız gerek. tanımıyorsnız da mail adresini google.com da aratın bğlı olduğu sitelerde kişinin adı, soyadı,doğum tarihi,ülke,şehir ve posta kodunu öğrenin. Size başka bir yer daha söyleyim MSN ve ICQ dada aratın. Elbetteki bir yerlerde ayyınlamıştır.. Adam tabiki tedbirsiz ise çok kolay, ama bu işlerden anlıyorsa biraz zorlanırsınız.. Yada adamla tanışın NET ten .. icq ile yada msn la.. samimi olmaya çalışın sorun soruşturun...
    Şimdi biz gerekli bilgileri aldık, edindik...(Sakın ben nerden bulşacam bu herifin bilgilerini diye üzmeyin kendinizi google da aratın mail adresini, sonrada nickini aratın, ICQ da maili ce MSN da maile balın..İNTERNET UFAKTIR.ELİNİZİN ALTINDA)
    Adamın var sayalım hotmailden bir mail adrsi
    var....xxxx@hotmail.com..
    http://www.hotmail.com sitesine gidin. Ve şifremi unuttum kısmına girin. ordan şifremi resetle bölümü görecekiniz. Ve edindiğiniz bilgileri girmeye başlayın. Eğer takıldığınız bir yer varsa yani yanlış girdiğiniz birşey devam edin durmayın, defalarca deneyn..Hatta gizli soru kısmına bile sallayın. belli bir zaman sonra yaklaşık 6-7 denemden sonra mail adresi kendini geçiçi olark BLOCKE edecektir.. İşte amaç bu.BLOKE etmektir... Sonra başka bir pencere açılıyor. Online service diye(adını unuttum şuan) onda adamla bildiğiniz bilgileri dolduruyorsunuz..Orda bir yerde istediğiniz mail adresine mail şifresini 24 saat içinde homail server gönderiyor değişmiş şekilde...
    Evet bu olay gayet iyi bir yöntem...

Aslında bu hotmialin açığı filan değildir.. BU insanların şansına, tecrübesine kalmış birşey......

Birde size başka 2 yöntem daha...
    Bunlarda 1.cisi: bazıları şifrelerini sabittir. Nasıl yani diyeceksiniz.... Adam tek bir şifre bilir, her yerde onu girer.... Eee nasıl ben öğrenirim onun şifresini o zaman.. Çok kolay sadece webmaster olmanız gerek.. Bakınız benim bir tanıdığımın sites vardı ve yaklaşık 500 üyesi oldu , sonradan kapattıı. Ama öncesinde çok kişinin mail adresine girip çıktı. Nasılmı ... Çok basit üyelik sistemi vardı sitede, ve üye olan o her yerde kullandıpı şiferyi girerdi.. ve abartısız yaklaşık 50 kişinin mail adresine girip çıktı... Ama onun sitesi HACK den farklıydı, Müzik sitesi gib bir guruptu.. Kendileri kurduğu bir guurp. O yüzden bilinçsiz ve tedbirsiz insan çok...
    BUnlardan 2. is: İnternet kafelerde mail hesabına girme olayı... Bazı kişiler (çok rastlarım) Xp işlertim sistemlerinde ve NT lerde explorer ın bir özelliği açık bırakıldımı, şifreleri otamatik olarak havızada tutar...Böylece çok bunlar bilmeyen insan var... sadece tek yapmanız gereken hotmail.com yada mynet.com a girip. Email kısmına a dan başlayım z ye kadar har verip onla başlayan mailleri listeletmek. Böylece önceden girilmiş bir mail varsa onu seçtiğinizde şifresi hemen ******* diye gözükyor... Login olun.. mail sizin dir artık....

aln

edit@amele_2 : eh be arkadaş hem c/p yapmışın (ki hadi neyse eywallah hemde koskoca

Msn / Mirc / Irc / Icq / Mail Güvenliği
    Msn, Mirc, Irc, Icq, Mail vb.IM programları ile ilgili her türlü konuyu danışabileceğiniz bölüm..

bölümü dururkene gidip elektronik mobile açmışın şimdilik taşıdım

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    ehehe sağ üsteki quote tuşuna basarsanız nerden kopyalandığını görürsünüz =)

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    GSM ile ne aloakası varsa artık :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strike
    strike's avatar
    Erkek
    Bu nightwolf bizim ilk sitemizdi. admin nigfhtwolf'tu adı da berkan'dı :| sonra kapattık
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek
    2003 yılında aynı muhabetti gene okumuştum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flash_boy
    flash_boy's avatar
    Erkek
    çok güzel kardeş paylaşım için saol
Toplam Hit: 15780 Toplam Mesaj: 6