Başlıklı Sms Satan ( Apili )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

https://www.netgsm.com.tr/fiyatlandirma/fiyatlandirma.php

https://www.netgsm.com.tr/dokuman/

Şirket olman gerekebilir. Netgsm bireysel abonelik açmıyor, en az şahıs şirketi lazım diyor.

hem woocommerce de(yeni üyelik doğrulama ve sipariş bildirimleri vs gönderiyor) hemde tanıtım amaçlı netgms kullanıyorum. Şu anlık bir sorun yaşatmadı.

Nova Vida !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı

bu arada toplu sms servisi olarak alırsan zaman zaman queye düşme olasılığın mevcut. buyüzden otp servisi alman daha doğru olur bilgin olsun

benimde aklımdaki soru aynen oydu gecikme olmaz mı diye meğer otp servisleri varmış teşekkürler hocam araştırayım biraz daha 

netgsm in servisi toplu sms de 10k 169 tl otp de 10k 400 tl fiyat farkı çok fazla bakalım olmadı 1k alacam ilk günki kullanıcı sayılarına göre yükseltebilirim

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Amazon simple notification service (SNS) kullanılabilir. Yine email için de amazon simple email service (SES) var. Yerlilerden biraz tuzlu ama muhtemelen.

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

bulutfon u tavsiye ederim. https://www.bulutfon.com/ 

ileti merkezinin de iyi olduğunu duydum ama fiyatları yüksek diğerlerine göre.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Zamanında vatansms ile çalışmıştım. Şirket adına değil isim üzerine de yapılıyor o dönem nasıl oldu hatırlamıyorum ama müşteri temsilcisine durumu anlatarak istediğimiz ismi almıştık. Evrak istiyorlar normalde bütün firmalar. 35 lira falandı 1000 sms şuan bilmiyorum

Belki sen de online işlem yaptığını söyleyip vergi numaran olarak tc kimliğini verip yapabilirsin yine

iyibu! yeniden..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Bu konuda NetGSM iyidir.

API ve fiyat konusunda gördüğüm en iyisi.

ama vergi levhası ve yanılmıyorsam faliyet belgesi gibi birşey istiyor.

Yani kullanmak istediğin başlığın seninle ilişiği olmalı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Zamanında vatansms ile çalışmıştım. Şirket adına değil isim üzerine de yapılıyor o dönem nasıl oldu hatırlamıyorum ama müşteri temsilcisine durumu anlatarak istediğimiz ismi almıştık. Evrak istiyorlar normalde bütün firmalar. 35 lira falandı 1000 sms şuan bilmiyorum

Belki sen de online işlem yaptığını söyleyip vergi numaran olarak tc kimliğini verip yapabilirsin yine

eskiden öyleydidomain üzerine bile almıştım ben sonra btk kanun çıkardı 2 sene önce

vergi levhası, ticaret sic gazetesi, imza sirküleri vs vs bir sürü evrak gönderdik

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2034 Toplam Mesaj: 18
sms sms dogrulama sms gönderme servisi