folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Başparmağı Eklem Yerinden Çıkartarak Kelepçeden Kurtulma

Başparmağı Eklem Yerinden Çıkartarak Kelepçeden Kurtulma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek
    Yusuf Miroğlunun yaptıgı gibi baş parmağı  eklem yerinden çıkartarak kurtulmak nasıl oluyor. Yapa bilen varmı hadi parmağı cıkarttık diyelim sonra yerine nasıl takıcaz ? bunun nasıl yapıldıgını bilen var mı ?

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    kollların güçlüyse kalınsa bi anda ayırdıgın zaman açılıyo bi kaç kez açmışlıgım vardır ama kelepçede tam olarak sıkılmmaış olacak 3-4 diş takılmış olacak sadece
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

Arlong bunu yazdı:
    -----------------------------
    kollların güçlüyse kalınsa bi anda ayırdıgın zaman açılıyo bi kaç kez açmışlıgım vardır ama kelepçede tam olarak sıkılmmaış olacak 3-4 diş takılmış olacak sadece

kelepçede zaten 3  4 diş takılıysa parmak cıkartmaya gerek yok ki normalde cıkartırsın ...

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hepaq
    Hepaq's avatar
    Erkek

fisek bunu yazdı:
    Yusuf Miroğlunun yaptıgı gibi baş parmağı eklem yerinden çıkartarak kurtulmak nasıl oluyor. Yapa bilen varmı hadi parmağı cıkarttık diyelim sonra yerine nasıl takıcaz ? bunun nasıl yapıldıgını bilen var mı ?

şimdi hadi dielim zorladın çıkarrtın ya yerine nasıl takıcan :D zuahuah koptum ya 

hepaq işte bildigin hepaq hep-aq degil :D
Toplam Hit: 4596 Toplam Mesaj: 4