folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Batum'dan Gelirken Çanta Araması Yapılıyor Mu ?

Batum'dan Gelirken Çanta Araması Yapılıyor Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Keşke sokacağım şey alkol olsa, elektronik ürünler xrayde pat diye çıkıyor. Sayısı fazla olunca hayırdır ne iş diyecekler ooof of...

Fazla dediğim de 10 parça falan olacak ama ne bileyim bütün hayallerim suya düştü şimdi. Okuduğum gezi yazılarında memurların xray yokmuş gibi davrandığı anlatılıyordu :(

Çizili kısma denk getirsem, iki metal yan yana gelince xrayde tümleşik gibi görünür yırtarım belki ?

:D arabayı taradıkları xray daha güçlü bi xray her bok gözükür

sen ne gitiricen sanki 2 kg kokain getiricen 50 liralık ot getirirsin veya onun muadlili birşey bukadar triplere girme

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

Batuma geçen yıl ailemle beraber kendi aracımla karadeniz turu yaparken geçtim. Gün boyu gezdim. Bilinmesi gereken giriş yaparken kesinlikle ilaç ile girilmemesi gerekmekte 3 gün kalmayacaksan içki ile ülkeden çıkışına izin verilmemekte. 3 gün kalacak olursan ülkeden 2 litre içki alma hakkın var elektronik ürünlerde sorun olmadığını biliyorum. Ülkeden çıkışta gürcü polisi arama yapmıyor fakat Türk tarafı didik didik arama yapıyor.  Absent xenta, ve bir kaç şişe (6) içki ile ülkeye giriş yaparken önümdeki araç didik didik aranırken gümrük polisi bana araçta birşey olup olmadığını sordu ve içki şişelerini gösterdim geçmeme izin verdi. Tamamen şans işi elektronik ürünü sıkıntı yapacaklarını düşünmüyorum.

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
Toplam Hit: 2210 Toplam Mesaj: 13
gezi tatil gümrük batum yassah hemşerim yasaklı maddeler