folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bayramımızı Zehir Ettiler: 1 Şehit

Bayramımızı Zehir Ettiler: 1 Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek

Terör örgütü PKK'nın gerçek yüzü bayramda da ortaya çıktı. Güvenlik güçlerinin terör örgütüne yönelik düzenlediği operasyonlarda, teröristlerin döşediği mayına basan bir güvenlik görevlisi şehit oldu. 

Edinilen bilgiye göre, güvenlik güçlerinin Küpeli Dağı'nda terör örgütüne yönelik düzenlediği operasyonda, mayına basan Uzman Çavuş Ünal Demir şehit oldu.

Patlamada, 2 asker de yaralandı. Yaralı askerlerin hayati tehlikelerinin bulunmadığı ve tedavi altına alındıkları öğrenildi.

Şehit Ünal'ın cenazesi Şırnak'ta yapılan törenin ardından memleketi Aksaray'a gönderildi.

Bölgede geniş çaplı operasyon sürüyor

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    k.bakmayın ama bunlar tam alamıyla OROSBU ÇOCUĞU ANALARINI SİKMEK LAZIM

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    Vatan sağolsun , bitiricekler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    allahın gücüne gitmesinde ben hayatımda bugün kadar bayram gibi gelmiyen bayram günü bilmiyorum.. hiç bayrammış gibi gelmiyor bana inanın valla.. 2 haftadır bu olaylara şahsen üzülmemek mümkün değil. :(

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

ooff oof ooff (istikrar herşeydir )

Allah ruhlarına rahmet eylesin yüce bir vatanın ulu atalarının yolunda gittiler ve şehit oldular.

Bize  bu acıyı yaşatanların cezasını allah en yakın zamanda verir inşallah insan böyle birşeyde yazılarla nasıl duygularını dilegetirebilir allah ailelerine ve milletimize sabır versin

tahribat.com a can feda
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sayborg
    sayborg's avatar
    Erkek
    YA ARKADAŞLAR ASLINDA ASKERİYE BU KADAR BEKLEMEMESİ LAZIMDI ÇOK SABIRLI TAVRANDILAR... BİZDE BUNA KARŞILIK ATAĞA KALKALIM VE AMERİKAN ASKERİ SİTELERİNİ ÇÖKERTELİM...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    amkduum orospu cocuklar :|

çocuktum,büyüdüm
Toplam Hit: 1015 Toplam Mesaj: 7