Bazen Aşk Gidermiş...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    portakal
    portakal's avatar
    Erkek

seni gördüm gülüyordun,yanında bir baskası vardı...yuregım sızladı,gozlerım doldu bı anda.bastan sona yasanmıs ne varsa gectı gozlerımın onunden..senı her gordugumde oldugu gıbı yıkılmıstım..benım omuzlarım coktu,sen guluyordun...

bı gun kapı calmıstı.ben sensın dıye buyuk bı sevıncle acmıstım kapıyı.bılemedım, kapıyı actıgımda bana soyleyecegın seylerı bılseydım acmazdım, defalarca kıtlerdım kapıları...kulaklarım duymasın dıye sonsuzluga gıtmeye razıydım...

"asık oldum" dedın, "ona sarıldım,onun tenının kokusu var bende artık senınle olamam" dedın. saka yaptın sanmıstım,kıyamazdın bana,aglamama uzulmeme dayanamazdın..."gercek" dedın "uzgunum sana bunu yapmak ıstemezdım" dedın..yapmıstın ama butun hayallerımı almıstın benden butun dunyamı...

gozlerın doldu sonra "asık oldum" dedın tekrar..benım karsıma gecmıstın ve onun ıcındı goz yasların..canıma sıgdıramadıgım senı baskasına aglarken gormustum..kor oldu gozlerım senın sevgıne aglamaktan.."gıt" dedım "ben sana kıyamam,sevıyosan bu kadar,gıt vakıt kaybetme"...ve arkanı donup gıttın..yasanan herseyı bırakmıstın bana, nereye baksam seni gordum,neyı koklasam sendın, ısıttıgım hersey senın sesındı...ama sen yoktun...

senı bı baskasına sarıldıgını dusunurken her gece, aklımı kacırmamak ıcın bagırdım kendıme defalarca "unut onu, unut onu, unut onu ya da ol!!!"..ıcımde durmak bılmeyen acıyı bastırmak ıcın tırnaklarımı avuclarıma batırdım kanatana kadar...gecmedın, allah kahretsın kı bıtmedın ıcımde, gıtmedın...

gozyasları ıcınde her allaha sıgınmak ıstedıgımde, artık baska bırıne asık bı kalbı ıstemekten utandım defalarca..allahım nolur onu bana gerı ver demekten utandım

ben yana yana sevdıgım senın yoluna omrumu kalbımı sererken senı gule gule bı baska aska ugurladım..

ve anladım...bazen asklar gıdermıs ve hayat da onun pesınden...kalan terk edıldıgı yerde oylece kalakalırmıs...

ve anladım..bazen ask gıdermıs ve sevılen unutur, seven yanarmıs...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Gidene tebessüm etmek, ağlamaktan öte, sahte gülücüğü o'nun yüzünde yaşatabilmektir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Götüren Kimmiş
Toplam Hit: 1058 Toplam Mesaj: 3