BB9900 Fantezim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

kullanmalık blackberry alınır uygun fiyata verirseniz. bi görmek istiyorum. pek kullanmadığım hattımı takıcam. tuşları bassın, telefon işlevi görsün, mail alsın yeter. yalnız bbden anlamıyorum. sonradan bana bilmem ne zorunlu diye birşeyler demesin?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

kullanmalık blackberry alınır uygun fiyata verirseniz. bi görmek istiyorum. pek kullanmadığım hattımı takıcam. tuşları bassın, telefon işlevi görsün, mail alsın yeter. yalnız bbden anlamıyorum. sonradan bana bilmem ne zorunlu diye birşeyler demesin?

Bis paketi zorunluluğu var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

Bis paketi zorunluluğu var.

haraç mı vercez yani illa?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Siktir et hocam Blackberry alınmaz bu saatten sonra salak salak durduk yere donar açılması iki saat sürer. Abartı yok bilgisayar daha hızlı açılıyordu telefondan. Al bi tane Nokia E72 falan taş gibi kullan. Şarjıda iyidir malzeme kaliteside. Whatsapp bile destekliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Blackberryi öldürmüşler :)) hocalar zaten güzel bir telefonum var klavyeli olduğu ve blackberry dizaynını izotop olayını vs sevdiğim için istiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

fantezim diyince bende birsey var sandim, ne hevesle girdim konuya ne goreyim birde :)

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
Toplam Hit: 2130 Toplam Mesaj: 17
blackberry q10 bold 9900