.Be Ve .Eu Uzantılı Domain

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    barlow
    barlow's avatar
    Erkek

ustalar eu ve be uzantılı domain almam gerekiyo ama yasal prosedür nedir bilmiyorum nerden nasıl güvenli bi şekilde alırız koşulları neler bilen varsa bi yardımcı olabilir mi 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://www.name.com/names

buradan alabilirsin. alan adi bos ise kredi karti bilgilerinle alirsin.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    barlow
    barlow's avatar
    Erkek

hocam eyvallah baktım siteye maşallah istanbulun nüfusu kadar uzantı var :D 

ama eu 1 sene alınabiliyo diye okudum burda 10 yıla kadar var birde prosedürleri falan Türkiyeden alsam sorun olur mu ab ülkesinden mi almam gerekiyo 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

benim tum domainler name.com da, bir sikinti yok.. eu da alabilirsin diye dusunuyuroum..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    barlow bunu yazdı

ama eu 1 sene alınabiliyo diye okudum burda 10 yıla kadar var birde prosedürleri falan Türkiyeden alsam sorun olur mu ab ülkesinden mi almam gerekiyo 

La sikerim prosedürünü. Kredi kartıyla veya paypal ile ödemesini yaptıktan sonra .be veya .eu alırsın ne var bunda. Ne yani .ca uzantısı almak için Kanada'da mı olmak lazım?

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    barlow
    barlow's avatar
    Erkek
    Rabinski bunu yazdı
    barlow bunu yazdı

La sikerim prosedürünü. Kredi kartıyla veya paypal ile ödemesini yaptıktan sonra .be veya .eu alırsın ne var bunda. Ne yani .ca uzantısı almak için Kanada'da mı olmak lazım?

tamam hocam niye atar yapıyorsun :D  natroda bi yazı gördüm ondan sordum resmi de burda diyo ki ab ülkesi kişi yada kurumlar tarafından tescil edilebilir 

Toplam Hit: 1016 Toplam Mesaj: 6
domain yasal domain eu be prosedür