Beacon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek

Merhaba müritler,

Ara proje olarak beaconla müze rehberliği tarzı bir şey aldım. Esere yaklaşınca eser hakkında bilgi verecek vs.

Bu konuda daha önce çalışmış olan var mı? 

Çinden sipariş ederim diye düşünüyodum öneriyi sunarken ama 2 aya gelecekse zaten 2 ay sonra projeyi tamamlamış olmam lazım nerdeyse :D İstanbulda bulabilir miyim? 

Hangi hususlara dikkat etmem lazım bu aletler hakkında ? Sunumu yaparken 10 tane kullan dedi hoca verim/maliyet açısından hangisi daha karlı olur?

Bu konu hakkında her türlü yardıma açığım , Teşekkürler

Mobil uygulama geliştirilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam ankarada dijital reklam panolarının yazılım işlerine bakıyorum VBOARD , şu anda fractalia management kullanıyoruz ve blesh'ler henüz aktif çalışmaya başlamadı sistem ile entegre etmeye çalışıyoruz ama yazılım tarafında sıkıntılar var,

DevilKingtr tarafından 06/Mar/17 14:09 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackseaboy28
    blackseaboy28's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam ankarada dijital reklam panolarının yazılım işlerine bakıyorum VBOARD , şu anda fractalia management kullanıyoruz ve blesh'ler henüz aktif çalışmaya başlamadı sistem ile entegre etmeye çalışıyoruz ama yazılım tarafında sıkıntılar var,

hocam bunu duymam kötü oldu biraz :D blesh, kontakt.io gibi piyasası olan markaları kullanmak istemiyorum hem fiyatları yüksek hem de desteği iyi olduğu için sen ne sağladın denmesinden korkuyorum. çok teşekkürler takıldığımda sorarım :)

Mobil uygulama geliştirilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

beacon diyince uçaktaki ışık aklıma geldi.

navigation light sandım bi an napıcak bu mürid dedim :D

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    blackseaboy28 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam bunu duymam kötü oldu biraz :D blesh, kontakt.io gibi piyasası olan markaları kullanmak istemiyorum hem fiyatları yüksek hem de desteği iyi olduğu için sen ne sağladın denmesinden korkuyorum. çok teşekkürler takıldığımda sorarım :)

ne zaman istersen , başın sıkıldğında sorabilirsin hocam.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 962 Toplam Mesaj: 5
beacon