Bear Grylls Belgesel Serisi (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

beyler bu adamin cevirdigi tum belgeselleri indirmek istiyorum. Birkac sitede buldum ama ya eksik ya video bulunamiyor yada video kalitesi berbat. Soyle adam akilli en azindan 480p kalitesinde tum bolumleri bulabilecegimiz link yokmu.

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

oo takip takip adam gomando  denişik bi tip geri vitesi olmayan bi adam  izlenir eğer başka belgeselleride varsa

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    çok değişik bir adam, cidden. Kılıç Serdar ile mukayese kabul etmez. arada denk gelince bakıyorum, bazı sahneleri sansürlüyor. Tahmin edersiniz, Worst care scenarios.

şunlar hafif kalıyor : Ed Stafford, marooned. Mike and Ruth. birde ManHunt diye bir dizi joel diye bir marine eleman tek başına kaçıyor, "spoore" filan bırakmadan.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yalan dolan bu herif. Kapadokya'da doğada hayatta kalma bölümü çekmişti amk. :) 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Hepsini bulacağını zannetmiyorum.

Anca Amazon dan Ebay dan satın alacan.

Edit: bende aramıştım çünkü. :)

SkynetX tarafından 19/Nis/16 16:32 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

dedikleri gibi izlediginiz seyler senaryo sadece. kamera arkasinida cektikleri bir kac bolum var ayni seyi cok defa tekrar edip cekiyorlar. kapodokyadan tuz golune atlamasi filan epey kotu olmus. ama yine bana sorarsaniz alaninda number one dir :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Senaryo olması çokta bişey ifade etmiyor adam her türlü başarılı. Bulunursa bende indiririm. 

Anarsistherif...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

dedikleri gibi izlediginiz seyler senaryo sadece. kamera arkasinida cektikleri bir kac bolum var ayni seyi cok defa tekrar edip cekiyorlar. kapodokyadan tuz golune atlamasi filan epey kotu olmus. ama yine bana sorarsaniz alaninda number one dir :)

doğrudur hocam. Ama ben en çok Barack Obama ile çektiği bölümü merak etmiştim. Adam solucan yılan ne bok varsa yiyor amk :D

Cigu bigule :(
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şuan da izliyodum tesadüfe işte

http://belgeseliizle.tv/inanilmaz-kurtulus-ultimate-survival-tum-bolumler/

Edit : Ed staford mu neydi o daha iyi, iyiden kastım şu , bu adamın bölümleri standart. Ya bi kayalıktan aşağı iner çıkar yada bi hayvanı çatur çutur yer. Ama yanında bıçak kıyafet vs hatta çakmak taşı var. Ed direk çıplak takılıyo kıyafetini kendi yapıyo ve ateş için çakmak taşı yok yanında. bıçak bile yok.
    orası kapadokya değil aksaraydı galiba.

rhodostethia tarafından 19/Nis/16 17:52 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @Mkyb yine de iyi adam hocam ya.

medeniyetten o kadar da uzakta değiliz. gerçi magnezyum çubuğunu nerede bulacan :D

sonra bu ED , bana çok komik geliyor yav.

obama ile yaptığı bölüm aşırı dandikti bana göre.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 931 Toplam Mesaj: 10
bear grylls belgeselleri