folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Behzat Ç. Netflix İle Geri Dönüyor (Yayın Hakları Netflix Tarafından Satın Alındı)

Behzat Ç. Netflix İle Geri Dönüyor (Yayın Hakları Netflix Tarafından Satın Alındı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

diziyi komple izledim yayındayken dizi bitti 4 kere daha bitirdim aq. şu erdal beşikçioğlunun oynadığı her diziyi izledim behzat ç den sonrakileri reaksiyon, 46 , adı efsane. adamın dizileri kaliteli abi gel beni izle diyo yani.

emrah serbes senaryo hazır yayınlayacak kanal bulamıyoruz dedi, oyuncular dağıldı her tarafa. sonra blutv de yayınlanacak dediler olmadı millet tabi behzat ç için üyelik falan aldı herkesin elinde falan patladı. şimdide erdal beşikçioğlu official twitterindan açıklama falan yapmıştı daha yeni behzat ç yazın 13.bölüm yapılcak diye. oda kanal d de olacak sanırım.

sansürsüzse netflixten izlerim ama sansürlüyse izlemem zaten bi sefer daha bitereyim diyorum diziyi.
    neysa aklıma gelmişken, behzat ç , reaksiyon , kardeş payı , leyla ile mecnun gibi kaliteli dizilerin yayından kalkmasında emeği geçen herkezin aqq.

tolgaStain tarafından 18/Mar/17 06:52 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Millet bilgisi olan var mı?  Amirim geri dönüyor diyorlar..

https://eksiup.com/b0647a113396

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
Toplam Hit: 3940 Toplam Mesaj: 23
behzat ç netflix