Bej Miliona Msn Patlatılır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gEL_pC_pC
    gEL_pC_pC's avatar
    Erkek
    arkadaşlar şaka bi yana da bu hotmail adreslerinin gizlilik yönetiminde bulunan yani herkesin şifre ve kimlik bilgilerine ulaşabilen microsoftta çalışan bi elemanı kafaya alıpda ( ki işallah yeminli değildir ) ona da msn başına 1 dolar kâr bırakılırsa abartısız şekilde söylüyorum ben güne en az 100 kişi gelir bana şu msni çal diye 5 ytl den günde 500 ytl 15000 ytl ayıl yapar ve de bu olayın yaklaşık olarak 6 ay sürdüğünü düşünürsek 100 000 ytlye yakın para yapar......bu eleman kafaya alınırmı acaba yaa...

BaBaMa değerimi sordum : "dünyalar kadar oğlum" dedi ,dünyanın değerini sordum :" 5 para etmez Dedi" çelişKi !!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hea hotmail db sini tum calisanlara verir zaten... oyle malaklar bi de hani essek gibi cyrptolar fln yoktur.. oyle microsoftta calisan herseyi yapar... hatta biraz kasarsan index bile basarsin... Umuyorumki dalga geciosun..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    allah kolaylık versin

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek
    thedoguhan@hotmail.com kır sana 500 $

hikaye
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hiphop8781@hotmail.com

şifresinin bir bölümü

:mcyargic:

msn adresimi bilen bilir buda şifrenin bir bölümü hadi diyerini bulun çalın şifremi eger çalan olursa 1 dolarda benden ok valla ciddiyim yalan deigl gercektir şifremi 1 hafta degiştirmeyecem bakalım 1 hafta içinde kırılacakmı...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    kendi şifremi 4 denemede ancak aklıma getirebiliyom büyük harf+ küçük harf+ rakam + ascii kod+ve bilimumn diğer karakterlerin hepisinden var hotmail satsa bile yazmaya uğraşmaz a.q

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
Toplam Hit: 1065 Toplam Mesaj: 6