folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Beko Teknik Serviste Çalışan Varmı?

Beko Teknik Serviste Çalışan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

arkadaşlar buzdolabının kapı fitillerini değiştireceğim ancak dolabın ne evrağı ne garanti belgesi hiç birşeyi yok sadece içinde bulunan aşağıda resmi bulunan bilgiler var ancak model no silindiği için hangi fitili sipariş edeceğimi bilemiyorum aşağıdaki bilgilerden buzdolabının model bilgisine ulaşabilecek arkadaş varmı ? 

https://hizliresim.com/PqM4qM

chirkin01 tarafından 05/Ağu/20 19:58 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

yanlış okumadıysam seri no 0940193108 bu  bekonun müşteri hizmetlerini aradım ancak sorgulayamayız dediler 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sağdaki olana göre aranıyor diye biliyorum hocam.

4324810200

Zira Beko, Profilo ve Arçelik aynı fabrikadan çıkıyor. Bunların parçaları birbirlerinin modellerinde kullanılıyor.

mkyb tarafından 05/Ağu/20 20:08 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

sağolun araştırıyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Birde fitil değilde conta diyorlar hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

hocam kapının fotoğrafını atarsan kuzene sorduracağım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chirkin01
    chirkin01's avatar
    Erkek

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim sorunu çözdüm. benzer problemleri olanlar için not contanın ölçülerini eni boyu geçmeli kısmın derinliği ölçtüm internette arattım kısmete uyan denk geldi sipariş verdim. benzer sorunları olanlara yardımcı olur inşallah

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sağdaki olana göre aranıyor diye biliyorum hocam.

4324810200

Zira Beko, Profilo ve Arçelik aynı fabrikadan çıkıyor. Bunların parçaları birbirlerinin modellerinde kullanılıyor.

Profilo Bosch Siemens aynı fabrikadan çıkıyor bhs grup adı altında birleştiler bunlar 

Arcelikle Beko aynı

Bu tarz Arçelik Beko da malzeme lazım olduğunda direk servise gidin elinizdeki tüm modeldir model bodur ne varsa servisteki arkadaşlar yardım edip getirtiyorlar

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
Toplam Hit: 748 Toplam Mesaj: 8
beko buz dolabı