folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bel Fıtığı Psikolojimi Bozdu

Bel Fıtığı Psikolojimi Bozdu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

hocalar selam,

5 seneden beridir belimde illet bir fıtık var tam olarak L5 (5.Lumbal).  3 kere doktora gittim son gittiğim doktor fıtığın yırtılma derecesinde olduğunu söyledi ve felç kalma riskinin yüksek olduğunu söyledi. Bunun için ağır iş ve ani hareketlerde bulunmamamı söyledi. Son 1 aydır ise ağrılar şiddetlenmeye başladı. Özellikle sol ayağım üzerine basınca çok sızlıyor rahat yürüyüp oturamıyorum. Diyeceksiniz doktora yeniden git filan, Ameliyata yatırır diye korkuyorum hocalar.sebebi ise ameliyattan korkuyor olmam değil herhangibir komplikasyon olursa felç kalma riskinin olması. hayır ameliyatta ölsem sıkıntı değilde sakat kalmak sıkıntı. siz benim durumumda olsaydınız ne yapardınız? bu korkuyu nasıl yenebilirim bi akıl verin gözünüzü seveyim psikoloji 0

not:konu yanlıs yerdeyse affola. genel kapalı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hocam cok gecmis olsun... ben doktorunu cok iyi sec ve bir an once git derim. Bekleyerek kendi kendine iyilesecek bir sey degil ki bu isin sonu doktor ve ameliyatsa ha uc gun sonra ha uc ay sonra. Bir de icin icini yiyecek rahat hareket edemeyeceksin stresli olacaksin. Su an guzelce arastir ve aklina yatan birine git lutfen. Cok gecmis olsun.

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 1682 Toplam Mesaj: 2
yardım fıtık bel