Belgesel Kanallarını Nasıl İzlerim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

Hocalar discovery, national geographic, animal planet tarzı belgesel kanallarını smart tv'den nasıl izleyebiliriz?

Uydu alıcısı ile izleyemiyoruz sanırım. Dsmart veya digiturk'ten başka çare yok mudur?

Yoksa dsmart mı digiturk mu dersiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

tivibu olmazmı

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek
    wert bunu yazdı

tivibu olmazmı

nasıl olur tivibu smart sadece vestelde

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

server destekli uydu alıcıları var

eternet girişinden bir server aracılığıyla tüm şifreli kanalaarı izliyorsun

çalışma mantığı login olduğun serverdeki bütün yayınları seninle paylaşıyor

arada takılma olasada beleş izlemek ayrı bir zevk veriyor

araştır

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

bende  normal çanak var ve izliyebiliyoru ama  ingilizce veya bulgarca  olarak soyleki

uyducuya gittim abi bole bole bana  discovery  national  vb  belgesel kanalları lazım dedım adam geldı kumandadan   hemen ayarladı

normalde 300 kanal vardı 500 e cıkdı   gosterdı burda burda dıye seyredıyorum ama ingilizce turkcesi yok dedi  dilersen azerbeycan dilindede varmısa onu ayarlıyamadı

yalnız arada bır uydudan guncelleme yapıcan cunku 2  3  haftada bır sıfrelı kanala gecıyo  ve  guncellemeyle sıfrelerı acılıyo,

ingilizce biliyosan  bence aptır cunki  7 8  tane   bılmedıgım belgesel kanalları var ama national tarzı degılde dıscovery tarzı deney felan yapıyolar

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    git al bi digiturk temel paket ve belgesel paketleri. zaten ilk 3 ay belgesel paketini bedava veriyolar 18 tl mi ne aylik toplam. hd buyuk televvizyonun varsa tadindan yenmiyo. dsmarti aklindan bile gecirme
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

tivibu temel paket kullanıyorum natgeoadventure natgeo ve discovery temel pakette açık fakat natgeo wild ,animal planet, discoveryinin diğer 3 kanalı maxi paket dahilinde o yüzden ne yapıyoruz her türkün yaptığı gibi bir bug arıyoruz :)) 

ve mutlu son.. Tivibu setup boxın ethernetini çıkarıyoruz yarım saat 45 dakika kutuyu internetsiz bırakıyoruz sonra takıyoruz ve hop maxi paket karşınızda :)) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

D-Smart paketleri genelde ucuz. Emin değilim; ancak bizimki aile paketi sanırım. Belgesel kanalları açık. Yani Animal Planer ve de Discovery Channel. Diğerleri farklı bir paket kapsamında ve de 10-20 Tl arası bir fark yaratıyor. :) İlk zaman Digitürk ve de D-Smart alanlarda hepsi açık olmasıda işin kötü tarafı...

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

gittim dsmart hd full paketini aldım aylık anasının şeyi gibi para ödüyorum belgesel kanalları dışında sinema tvlerinde hep aynı filmler dönüyor aq bi işe yarayan belgesel kanalları var onun dışında dsmart fıss bence dreambox bak sen yıllık 70-80 TL ödersin 1 yıl boyunca dreambox ile izlersin rahat rahat...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 3562 Toplam Mesaj: 9