folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Belki Klasik Belki Boktan Ama Benim İçin Yeni Bir Öneri???

Belki Klasik Belki Boktan Ama Benim İçin Yeni Bir Öneri???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edoras
    edoras's avatar
    Erkek
    öncelikle herkese merhaba...
    27 yaşındayım ve belki birçoğunuza göre moruk sayılacak yaştayım :) herneyse bu siteye internette surf yaparken rastladım ve üç-dört gündür neredeyse bütün sayfalarını gezdim. Özellikle forumlardaki konuşmaları okudum, katıldım -1 soru sordum sağolsun arkadaşlar yanıt verdi-
    eee bunlardan bize ne diyeceksiniz... bir öneri yapmak istiyorum..ancak daha önce bu tarz öneriler geldi mi yoksa "siz" bir topluluk olarak böyle bir öneriye nasıl tepki verirsiniz -verdiniz- bilemiyorum...
    aslında konu her zaman karşınıza çıkan bir şey... siteye zaman zaman ya da her zaman :) hack"ten hatta bırakın asp falan bilgisayardan anlamayan bi kaç kişi gelir... ki ben de bunlardan biriyim maalesef.. meraklıdırlar, ya bi kız arkadaşlarının mailini ele geçirmek ya da mirc"de canını sıkan birine bişiler yapmak istiyodur falan filan benden çok daha iyi örneklere sahipsinizdir mutlaka...
    lafı uzattık... önerim basit, yeni başlayan ve bi bok bilmeyenler için olayın özünü anlatacak bir bölüm yapılabilir mi acaba?
    aman yanlış anlaşılmasın hemen :) burası okul mu olacak? çömezlere ders mi vereceğiz? işimiz mi yok? gibi söylendiğinizi duyabiliyorum :)
    ama bizleri de düşünün... mesela bir terimler sözlüğü yapılsa manyak yararlı olur.. sizin hep kullandığınız bir çok terimi anlamayan çok insan olduğu bir geçek :)
    benim bahsettiğim şey tabii ki bir misyonu üstlenmek değil. sadece bilgi... bilmiyorum buaralarda çok yeniyim ve "temel" konuları uygun bir dille anlatan dökümanlar yok.. özellikle "hacker" gözüyle, düşüncesiyle anlatacak dökümanlar...
    ayrıca forumlara bir başlık daha eklenebilir.. çömezler için, hiç bişi bilmeyenler için.. böylece diğer forumlar da meşgul olmaz... yardım etmek isteyenler bu başlığa girerek yardımcı olabilirler herhalde...
    ne çene yaptım ama... yaşlılıktan olsa gerek :)))

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IBOSOFT
    IBOSOFT's avatar
    Erkek

]]]]

Hocam okurken bilem uykum eldi kısa öz anlatsan

YOK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSYANKAR
    iSYANKAR's avatar
    Homo
    kullanıcı bilgilerinde yasın 22 gecıyo amaa bundan utanılacak bi sey yok bisey bilmiyorum 27 yasındayım demissin yaslılık demissin neyse bu konuyu bi suru arkadas dile getirdi forumlara duzenli olarak takılırsan ara ara sagolsun arkadaslaar temel bazı bilgiler veriyo okuyabilirsin arıca sorduklarını cevaplarlar bosuna yer tutması anlamsız sen sor millet solesin ben bole derim bilmyorum diger eleman larda katılırmı bu fikre

ALAYINA iSYAN
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edoras
    edoras's avatar
    Erkek
    ilk üye olurken özenmeden doldurdum... şimdi bilgilerimi güncelledim... aman bir güvensizlik olmasın... isteyene ispat ederim...
    yaşlılık falan muhabbeti de tabii ki geğik...
    önerilerin için teşekkür ederim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Hoja 1-2 hafta içinde büük deisime giriyoruz terimler sözlüünden tut yeni başlayan elemanlar icin dökümanlara kadar zaten su anda mevcut, siteye konmayi beliyor

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holy_Two
    Holy_Two's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hoja 1-2 hafta içinde büük deisime giriyoruz terimler sözlüünden tut yeni başlayan elemanlar icin dökümanlara kadar zaten su anda mevcut, siteye konmayi beliyor

-----------------------------

Gunde en az 5 saatim tahribat.com da geciyor bikac kere banlandik bile...Hadi bakalim dort gozle beklioz yenilikleri...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ScuFF
    ScuFF's avatar
    Erkek
    Walla ben yatılı okuduğum için nete hiç vakit ayıramıyom zaten neti yeniden bağlıyalı şurda 1 ay olmadı ama saolsun tahribattan cok sey öğrendim ilk zamanlar cigicigiyi bişi sanırdım.Tahribat bişraz daha küçük boyutlu ama forumlar falan manyak chati pek sevmem ama gunun yarısı tahribatta geçiyo heryerde farklı şeyler var şuda bi gerçek çömezler için ayrı bi başlık açılsa hem diğer forumlar meşgul olmaz hemde isteyen istediğini bulur bütün aileye selamlar

Yürü be ehli deve endamını göreyim;sensiz geçen günlerin ecdadını sikeyim;ben mecnunmuyum ki bi am için çöllere düşeyim;senide sikeyim leylayıda sikeyim...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre0053
    emre0053's avatar
    Erkek
    yağmurlu bir pazartesi gecesiydi tahribat ı bulduğumda,
    hiç çaba sarfetmedim bu uğurda,
    hackerlıkla ilgilenmiyorum aslında,
    derin konular çekiyor beni forumda.
    şiirin basit olduğunun farkındayım
    ama takdir ediyorum çabamı,
    dam üstünde saksağan,
    vur belime kazmayı.
    kim olduğumu soracak olursan bana,
    ehuehuheuhe,
    ilk harflere baksana...

hey, bu sen misin dostum? evet bu benim. hey, bu gercekten sensin dostum! evet lanet zenci kıçlı bu benim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edoras
    edoras's avatar
    Erkek
    Holy One dediğini yaptı... Tebrikler. site çok daha kullanışlı olmuş...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    multiyano
    multiyano's avatar
    Erkek

helal  olsun sana HolyOne  şerefsizim mukemmel olmuş Bura  burda  dowloand  ettiğim programlar  çok işe yarı

imza
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    böyle adam gibi konuşmasını usulunu bilen insanlara tahribat kapılarını sonuna kadar açar
Toplam Hit: 2508 Toplam Mesaj: 11