Ben Bööle Sistemin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Benim pc;
    1.7GHz Pentium IV
    256Mb Ddr-ram
    GeForce2 Mx400 Tv-Out
    LG 52x24x52x
    Modem blaster 56K
    Sound Blaster 4+1 Live
    +Bide kendim fan ekledim

Sorun şu: Neden bilmiyorum ama özellikle Norton tarama yaparken Ekran birden duruyo hiç bi şey hareket etmiyo bi tek mouse kıpraşıyo ve mouse la herhangi bi yere tıklayınca ekran açılıp kapanıyo neden bilmiyorum çıldıracam Dediğim gibi genelde Norton tarama yaparken internetten çıkınca yada uzun süre bilgisayar açık durunca yapıyo.Bi kere yapsa iyi sistemi çok yorduysan (1-2 ve hatta 3saat)ard arda yapıyo sistem manyıyo

Nden olabilir? Çok önemli Çıldıracam

gaipten görüntüler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kabadayi
    Kabadayi's avatar
    Erkek
    Windowsu bastan yükle

Ne kadar bilirsen bil, bildiklerin sadece karsindakinin anlayacagi kadardir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_Rock_ula
    the_Rock_ula's avatar
    Erkek
    bana kalırsa nortonu uninstall et. git kasperkav flan yükle norton acaip kasıyo makinayı

Her Hakkı Sakıncalıdır (S)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_dante
    Dark_dante's avatar
    Erkek
    ulan ne gerek var norton a ..uninstall et nortonu baska bisey kur..

sistemin nortonu kaldirmiyacak bi sistem diil o yuzden bence sorum proram (program) da...

saygilar

dDs2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Abiler sadece Norton Çalışırken Deil Bazen Durup Dururkende yapıyo Sistem win2000 di Xp Pro yükledim hala yapıyo

gaipten görüntüler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DRILL
    DRILL's avatar
    Erkek

Kocum sana gecmis olsun cpunu yakmissin bigisayarin icini ac fanin altindaki chipi cikarip bakiver yanmissa cihipin kenarindaki erimeyi  gozle gorebilirsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    DRILL bunu yazdı:

Kocum sana gecmis olsun cpunu yakmissin bigisayarin icini ac fanin altindaki chipi cikarip bakiver yanmissa cihipin kenarindaki erimeyi  gozle gorebilirsin

muahahahaaa..bölesinide ilk defa görüyom.. ulan işlemci erirmi? şekermi lan bu?? plastik zannettin heralde onu?? hadi dielim yandı.. yanık işlemci windowsa kadar açarmı???? bakır kablomu zannetin sen onu??? ne günlere kaldık a.k.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

ehahahahahaha eleman cpu yanmış diyo ya :))))

konua gelince bu olay kesinlikle RAM den kaynaklanıo bi çıkar tak yuvalardan olmadı git yeni ram al yine olmadı hdd den olabilir badsector falan ama sanmıyom yok yok hdd den olmaz saçma kesin ram den

yazılımdan kaynaklanmaz nortonla alakası yok sen dedimi yap

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DRILL
    DRILL's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:

DRILL bunu yazdı:

muahahahaaa..bölesinide ilk defa görüyom.. ulan işlemci erirmi? şekermi lan bu?? plastik zannettin heralde onu?? hadi dielim yandı.. yanık işlemci windowsa kadar açarmı???? bakır kablomu zannetin sen onu??? ne günlere kaldık a.k.

Lan oglum ilaha diyosunki gel bul beni zorla goster amina kodum islemcisini  gelde gosteriyim veya bende gelirim istidegin yere kusukesat akyuz sokaktayim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insaneinthemembrane
    insaneinthemembrane's avatar
    Erkek

hahahaoshışoiekdfe

drill haklı ramden de kaynaklanabilir ama büyük ihtimal cpuyla alakalı bişi bence. cpu yu değiştirip bi denesene cok zor bişi sanki al bi arkadasından ödünç bi cpu değiştir dene a.k.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hayyam
    hayyam's avatar
    Erkek
    kardeş norton kadar boktan bir progream yoktur aklın varsa hiç bulaşma ona sen pc cillin falan bul ve onlarla çalış ama norton asla

hayyam was here
Toplam Hit: 2658 Toplam Mesaj: 11