folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Hiç Bir İşe Yaramayan Biriyim Yaa Bişiyler Öğretmek İstiyen Yokmu Bana :(

Ben Hiç Bir İşe Yaramayan Biriyim Yaa Bişiyler Öğretmek İstiyen Yokmu Bana :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek

slm tahribat  ben varya  bi  bok  bilmeyen kendine bile faydası olmayan biriyim,ne  fhotoshop kullanmasını bilirim  ne delphi  ne başka bişiy  ben  öle ot gibi   giriyom bakıyom  ve çıkıyomm.

he  fhotoshop 7,0,1 indirdim  burdan   dedim   öğrenirim ama yamasının  indiremedim  yine bişiy  yapamadım.  dedim ulanbari  delphi  öğreniyim internette  e-book lar var.oda  olmadı neden derseniz  br  yerden indirdin delphi yi bu  sefer  yükleyemedim  dedim visual  basic  inidiriyim indirdim onuda  yükleyemedim. yani  ben  bi  şey  yapamayan biriyim  herkes  fotoşop çalışmalarını   gösteriyor  arkaaşlar  bana fotoşopta   araba modifiye  yapmayı  öğretcek  kimse   yoooooooookmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?

fotoşopta  araba modifiye  yapmayı  öğretecek  bide  fotoşopun en son sürümünün  linkini  vercek :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Şimdi yazacam ondan sonra millet diecekki yok Tahribatta adminler bilmeyenleri aşağılıyor yok su yok bu ama;

"fotoşopu" bile araba modifiye etmek için öğrenmek isteyen adamdan bi sikim olmaz hoca!!!

Yapacağınız en iyi şey 4-5 erkek bir araya toplanır Doğanın nası modifiye edileceğini tartışırsınız çünkü kapasiteniz buna yeter ancak!!!

Senin gibisi ile işimiz yok hoca...

Hadi Başka Kapıya...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bedizci
    bedizci's avatar
    Erkek
    MIT KARDEŞİM. ONCELİKLE NELER OGRENMEK ISTEDIGINI SEN SOYLE BIZE. AMA SANA DERIMKI PHOTOSHOPLA BASLAMA. ÇÜNKÜ PHOTOSHOP BÜYÜK BİR GRAFİK PROGRAMIDIR VE BU PROGRAMLADA BIR YERE VARILMAZ. TABİ GRAFİKÇİ DEĞİLSEN. EGER GERCEKTEN BILGISAYARLA ILGILI BIR SEYLER OGRENMEK ISTIYORSAN HACKER LIKTEN BAŞKA YANI SANA DERIMKI GİR GIR AĞ VE GUVENLIGE TADA DONANIM BÖLÜMÜNE ORDAKİ YARARLI KAYNAKLARI OKU. BEN ŞU ANDA BİR MCSE İM VE BİLMEDİĞİM BİR TON ŞEY VAR VE BUNLARI ÖĞRENMEKTE OKUMAKTAN VE UYGULAMA YAPMAKTAN GEÇİYOR.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ SADECE VE SADECE TÜRKLERİNDİR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karaca
    karaca's avatar
    Erkek

HERSEY  İYİ  GUZELDE  BISEY  YAPMAK   ICIN  NIYE  HACKER  LIGI SECTIN

ALSADA BU SEVDA CANIMIZI <br> HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI!!!
Toplam Hit: 1495 Toplam Mesaj: 4