Ben Napacam?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeRrR
    NeCRoMaNCeRrR's avatar
    Erkek
    iki gün evel bir tane kız bizim alt kata misavirliğe geldi.Kız beni çok beğenmiş.Tahmin bile etmemiştim beni beğeneceğini çok güzel bir kız nasıl gelip de beni beğenmiş anlamadım.neyse benimle konuşabilmek için her gün artık geliyor ama ben bi türlü konuşmuyorum.Dün konuşacaktık evde konuşamam dedim, kıza değil tabi arada laf getiren kişiye.dedim çıksın bi yere ben de gideyim arkasından konuşalım.ama saat geçmiş çıkamadı.telefonla arayacaktı cebimi aramaya çekindi yine konuşamadım.ben arayacağım cebi yok.ben işten akşam 7 de çıkıyorum o ise o saatten sonra dışarı çıkamıyor.bir tek pazar günü kalıyor ama daha hiç muhabbet bile edemediğimiz için çaresizim.napayım help meee!!!

bilgisayar uzmanıyım.herhangibi ps2 mouse u tamamen dağatıp toplayabiliyorum. :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    izin al iş yerinden bi gün erken çık bi-2 saat, oda olmassa kızın ev telefonu yokmU? al onu ara konuş biraz işte.Pazar gününe ayarlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedDragoN
    RedDragoN's avatar
    Erkek
    Sende bulmuşsunda bunuyorsun be kardeşim
    bence bu fırsatı kaçırma
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EINSTEIN
    EINSTEIN's avatar
    Erkek
    kardeşim bu fırsatı kaçırma. ben tam üç ders geciktirmiştim söyleyememiştim. sen hemen bi nefeste bişey söyle zaten açılırsın. Allah yardımcın olsun...

Albert EINSTEIN ..::BORAN::..
Toplam Hit: 1874 Toplam Mesaj: 4