Ben Napıcam Bu Kızla Yaa:((

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkbiohazard
    darkbiohazard's avatar
    Erkek
    arkadaşlar benim bi sevgilim vardı ayrıldık.kız ne istediğini bilmiyor ya bensiz biyere gitmesine karışıyorum sorun cıkıyor tamam diyorum karışmayayım rahat olayım bu seferde sen beni hiç kıskanmıyorsun hiç kısıtlamıyorsun diyo beni kısıtla falan gibisinden şeyler yapıyor kısıstladıgım zamanda durum ortada ya bi orta yolunu bulamadık.kız beni seviyo bende onu seviyorum ama ayrıldık işte :((  ne istediğini bulana kadarda daha karşıma cıkmayacakmış korkuyorum bu arada sogur falan diye ne yapmam gerektiğini anlayamadım arkadaşlar sizin görüşünüz ney ne yapmalıyım yaaa:'((
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoRn2beBaD
    BoRn2beBaD's avatar
    Erkek
    valla dostum sana ne diyim hemen hemen aynısı benim başıma geldi nerdeyse uzun bi ilişkiden çıktı o beni seviyo ben onu biraz çıktık sonra kafamı toplamam lazım dedi bıraktı böyle durumda tek bişey öğrendim belki çok duymuşsundur ama " Cool " olma tabiri bak bu dediğimi cidden ciddiye al bırak bişey derse sana peki de güçlü ol belki o hayatında karşına çıkan bi melek gibi geliyo şuan sana onsuz dünya yokmuş gibi yaşadım bunu ben 2-3 senemi aldı =) benden sana tavsiye güçlü ol " cool "  ol sakın açık verme hissettirme ve peki öyle olsun sana zaman veriyorum istedini yap de

Kısmette varsa uçmak engel değil,balık olmak !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    şutla gitsin

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    bi tokat at.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    Salla gitsin yav.böyle psikopatlık mı olur :S Dötünü kaldırma daha fazla :|

Her Hakkım Saklıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Zamanında dizginleri kızların eline veriyosunuz ondan sonra vay ben ne yapacam ne edecem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek
    gool att
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSTaN_BuLL
    iSTaN_BuLL's avatar
    Erkek

güzel kardeşim ayırım yapmayı öğreneceksin. kıskanman gereken yerde kıskan gerekmediğinde salla. misal; 

kız: canım ben liseden arkadaslarla takılacam bu hafta senı ekiyorum

erkek: höytt kim lan onlar       ( buradan sonrası önemli, ama buraya kadar olanı hep yapman lazım) ya şöyle olacak;

kız: bütün sınıf kızlı erkekli takılacaz bişeyler içecez

erkek: cıx güzelim gitme gel kollarımda uyu yada cesetimi çiğne

YADA

kız: sadece kızlarla takılacaz

erkek: peki ama aklım sende devamlı rapor vereceksin

günümüz kızları ne istediğini bilmez ne emmeye ne gömmeye tabiri geçerli. biraz karışık oldu ama anlamanı şiddetle tavsiye ederim 

savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye; zaman ki sana hasta olmuş, incelikli haytasın. raksederken mahallenin maşallahı, eyvallahı, güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın, şimdilik, ölümüne kadar hayattasın.!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scarlett
    Scarlett's avatar
    Dişi

beliki kız arkadaşın gerçekten ne istediğini bilmiyor...bence senin yapabileceğin birşey yok,hayat lüzumsuz kaprislere katlanarak geçmez...önemli olan senin ne düşündüğün,nasıl hissettiğindir...hayatta önceliğin kendin için olmalı..

Benim trajedim şu birkaç satırda: Sevebileceklerim dilsiz, dilimi konuşanlarla konuşacak lakırdım yok...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zagrub
    Zagrub's avatar
    Erkek
    al bi tane kova koy içine buz gibi suyu sok kafayı içine kendine gelir :)
Toplam Hit: 1681 Toplam Mesaj: 10