folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Benimle İlgili Bir Kaç Cümle :)

Benimle İlgili Bir Kaç Cümle :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    ne diyim banada bakan kız yok

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    tegexx demişki:
    bak aslanım iki ay kalmış ise OSS ye önce oss"ye gir kazan istediğin yeri. gerisini o zaman düşünürsün. lisede 47 tane kız ile çıksan ne yazar. Üniversiteyi git manisada Celal Bayar"da oku. Orda kızlar erkeklere sulanıyo :)) olmazsa gidersin okulun 2 km otesinde genel evler var. :)) orda işini görürsün. Bu tamamen hormonal bir durum.

-----------------------------------------------------------------------
    Ben manisadayım benim neden haberim yok :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    şimdi bi sevgili arama içerisindeysen illaki bulursun çıkarsın yeri geldiğinde mikersin ama şu deil bak şimdi sen diosun ki ben bi kızla çıkayım deli gibi seveyim bi tane olsun ama sonuna kadar olsun üzgünüm ama şu şartlarda böyle bişey %0.1 ama 0.1 de osla şansın var tabiki oda bi ihtiyaç ve yadırganamaz bi ihtiyaç tagext in aklını mikim boşfer sen onu:) git çık birinle ama fazla görüşme işte yani burdaki görüşmemedeki amaç aşık olma çünki illaki biticek 4 senede gitse beş senede gitse bknz: compeder bitio hoca bitio öyle yada böyle ya sen ya o bitirio ve aşık oluncada inan çok üzülüosun e öss ye giricem dion ozaman bu şekilde ortamdanda uzak kalmıcan dışarı çıkmasanda okuıla illaki gidicen e gittiğin okulda kız var madem pc yi bu kadar sevion ayrılamıon tamam çıkma dışarı öss yi kazan orda illaki çıkar karşına bişi bu hayat yanlız yürümez..
    hani siyasi tartışmalarda türkünü kaybetmiş kürt kürt deildir kürtünü kaybetmiş türk türk deildir dioz ya burdada işte
    dişi yi kaybetmiş erkek erkek deildir erkeği kaybetmiş dişi dişi deildir die biliriz çünki biz onlarsız onlar bizsiz olmaz yinede diyebiliceğim şey çık birinle moralini düzelt öp kokla sarmaş dolaş ol yani kafandaki şu düşünceyi at ben bi kızı doru dürüst öpmedim.... düşüncesini gidermeye yarar hiç deilse. anlatabildimmi sora ayrıl yada takıl ama bana sorarsan ayrıl off sen bilin ne halt yersen ye.:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    yar derdime bir care
    dert bizde derman bizde

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    bende asıgım gidip bi soleyemedım sna asıgım dıye ya kızda bana bakıo farkındayım ama cesaret edemıyom ya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    benimde 4 yildir yokwallaha sevgilim kizlarla hep gunluk haftalik takiliyorum bitane soyle uzun takilacagim birini bulamadim tam buldum dedim hollandaya geldim a q :(

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    Ben manisadayım benim neden haberim yok :))
    G.evler (Güzel Evler) diye minbus kalkıyolan kampusun onunden nası bilmezsin. 4 numaramı ne. meslek yuksek okulunun olduğu yerden kalkıyor.

ftw
Toplam Hit: 2823 Toplam Mesaj: 28