Beşik Tavsiyesi..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı
    FiL3MAN bunu yazdı

Allah isteyen herkese nasip etsin. Bende temmuz da baba olacağım inşallah. Ben de beşik aldım şu şekilde park beşik

https://www.google.com.tr/search?q=park+be%C5%9Fik+hanedan&oq=park+be%C5%9Fik+hanedan&aqs=chrome..69i57j69i60j69i61j69i60l2j0.3820j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=park+be%C5%9Fik+hanedan&safe=active&tbm=shop&*

Hem yatak hem oyun alanı olarak kullanılıyor. İki katlı büyüyünce üst kat kaldırılıyor. 5 yaşına kadar kullanabiliyor

Park yatak bunlar, oldukça kullanışlı. Yalnız bir konuda dikkat etmeni rica edeceğim. Bu beşikler plastik olduğu ve çocuklar 1 yasından sonra sürekli sallanıp durdukları için kenarlardaki vidaların yuvaları gevşiyor ve vidalar yerinden oynuyor.

Geçen bizimki gece uyanmış katır kutur ses çıkarıyor, sonra farketmişler ki sen gece uyan, o gevşeyen vidayı sök, ağzında oyna ve yemeye çalış.. Hemen tüm vida yuvalarının üstlerini silikonla kapattım. 

Bu park yatakları kullanışlı olduğu kadar çok da tehlikeli olabiliyor. Dikkat etmek lazım.

eyvallah güzel tavsiye kurduktan sonra bakayım bende çaresine ;) kutuda daha

Toplam Hit: 3849 Toplam Mesaj: 22
hediye uygun fiyat çocuk beşik bebek