folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Besiktas Civari Body'e Giden Var Mi?

Besiktas Civari Body'e Giden Var Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LeveragEffect bunu yazdı

Rocky keyiflidir, sahibi namaz kılar selam verir küfreder. Komik adamdır. 

Princess Hotel'in var o da ucuz ancak Rocky'den pahalı.-Rocky 50- Princess sezonluk alıyordu diye hatırlıyorum 250 idi zamanında. 

bu rock in tam ismi adresi vs varmi gideyim kayıt olayım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeveragEffect
    LeveragEffect's avatar
    Homo

Açık adres verebilirim. Ortaköy'e geldiğin zaman waffel ıvır zıfır satan kısmı arkana alıyorsun dümdüz Dereboyuna yardırıyorsun. Giderken sağında olup geride bırakacağın tükan ıvır zıvırlar sıra ile Princess Hotel, Şok, Ermeni Kilisesi, Toyota. Toyotadan az daha ilerlerken yine sağdaki tükanlara bakadur. Küçük bir pasaj olacak, girişte yazıyor zaten Rocky Gym tabelada. Bodrum kata ineceksin. Adını da hatırlar gibiyim adamın ancak bilemedim şimdi. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

aylık 169TL özel fiyatlı mecidiyeköy astoria jatomi üyeliğimi devredeyim. yeni üyeliği min 209TL'den alıyorlar.

body aletleri dışında, yüzme havuzu, jakuzi, sahuna, buhar odası, ücretsiz farklı branş seansları, kum torbaları, box eldivenleri ne ararsan var.

lüks ve geniş mekan.

(askerlik durumumdan dolayı devrediyorum)

edit: ek olarak şuradan inceleyebilirsiniz: http://jatomifitness.com.tr/tr/spor-salonu/istanbul/astoria

şu an yenileniyor daha dehşet birşey olacak heralde, bir ay içerisinde açılacakmış. açılana kadar aylık ücreti yok zaten.

muaythaist tarafından 20/Kas/13 11:09 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

fulya terrace var otel. terası spor salonu havuzu vs herşeyi var. yıllık 2000 tl olması lazım. arkadaşım orda muay thai dersleride veriyor onlarada girebiliyosunuz.

Bittik biz bittik
Toplam Hit: 2012 Toplam Mesaj: 15