folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Besparmak Daglarindaki Bayrak (Belki Bilmeyenler Vardir)

Besparmak Daglarindaki Bayrak (Belki Bilmeyenler Vardir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

bir de bi rum piçinin bayrağımızı indirmeye calısırken bi wideo su wardı onu bulamadım elinde olan warsa bi şeedebilirmi?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

o bayrağın anlamını bilen var mı aranızda?

ben kıbrısta askerlik yaptım.beş parmak dağlarındaki o bayrak yapılmadan önce o dağın tam karşısından rum lider papadopoulos un dev bi heykeli vardı.rumlar bu heykeli türkler gördüğü zaman heykele selam versinler diye yapmışlar zamanında.heykel de zaten selam verir şekilde yapılmış.çok buyük bu heykel kilometrelerce uzaktan baktığınız halde bile çok net görebiliyorsunuz bu heykeli.ama bizim türkler daha akıllı bi iş yapmışlar.ve o heykelin tam karşısına türk bayrağı ile kıbrıs bayrağını yapmışlar.bu bayrak taşlarla boyanarak yapılmış bi bayrak.ve o heykel hala o şekilde selam vererek duruyor.hemde kime selam duruyor! türk ve kıbrıs bayrağına.

bu arada o beş parmaklardaki tank hala orada duruyor.hiçkimse indiremedi bugüne kadar o tankı.

Gel bili bili gates
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek

hikayesi ilginçmiş walla helal olsun bizimkilere.

Bide şu youtube da bayrak la filan ilgili bişeylere her girdiğimde yunan piçlerin postlarını görüp deli oluyom a.q 

A.qdumun gayreekleri. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    Maresca bunu yazdı:
    -----------------------------

o bayrağın anlamını bilen var mı aranızda?

ben kıbrısta askerlik yaptım.beş parmak dağlarındaki o bayrak yapılmadan önce o dağın tam karşısından rum lider papadopoulos un dev bi heykeli vardı.rumlar bu heykeli türkler gördüğü zaman heykele selam versinler diye yapmışlar zamanında.heykel de zaten selam verir şekilde yapılmış.çok buyük bu heykel kilometrelerce uzaktan baktığınız halde bile çok net görebiliyorsunuz bu heykeli.ama bizim türkler daha akıllı bi iş yapmışlar.ve o heykelin tam karşısına türk bayrağı ile kıbrıs bayrağını yapmışlar.bu bayrak taşlarla boyanarak yapılmış bi bayrak.ve o heykel hala o şekilde selam vererek duruyor.hemde kime selam duruyor! türk ve kıbrıs bayrağına.

bu arada o beş parmaklardaki tank hala orada duruyor.hiçkimse indiremedi bugüne kadar o tankı.

----------------------------

kusura bakma  uzulmeni istemem ama seni feci kandirmislar, kulliyen atmasyon :D abi o bayrak yapildiginda papadobulos daha beyeydi belkide mq. kim sallamis sana bunu? papdabulosun oyle kilometrelerce uzaktan gorunen heykeli falanda olmadi hicbir zaman, onu birak klerides vardi yillarca rumlarin basinda onunda yoktu oyle bi heykeli... yani uzgunum ama sana bunu askerde falan gaz vermek icin anlatmis olabilirler...

o tank duruyor, zaten kimsenin indirmeye niyeti yok, cunku cok ilginc ve gezilesi bir yer, da simdi onu dagda nasi bulacam ben, kordint falan almak lazim, ama bi ara vaktim olursa bakicam artik, bulunca koyarim buraya

anca gidersin...
Toplam Hit: 2714 Toplam Mesaj: 15