folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Beyaz Bir Ölüm | Muhsin Yazıcıoğlu Belgeseli

Beyaz Bir Ölüm | Muhsin Yazıcıoğlu Belgeseli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalim_07
    Zalim_07's avatar
    Erkek
    İnsanlar her ne kadar kabullenmek istemeselerde Muhsin başkan Hak yolunda bir insandı zamanında yapması gereken iyi veya kötü şeyler yapmış olabilir bizlerde o dönemin çocukları olsak eminim bizlerde bir çok olumsuz olayın altına imzamızı atardık yapmıştır yada yapmamıştır diye tartışmaya gerek yok ama her ne yaptıysada sözde emekçiyi işçiyi savunuyorum diyipte bir banka memurunu öldürenler kadar yanlış iş yapmamıştır. Mekanı Cennet Olsun... Paylaşım için Teşekkürler...

cCc Gökhan cCc
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek
    ERTUĞRUL DURSUN ÖNKUZU

Ankara Erkek Teknik Yüksek Öğretmen Okulunda (Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi) tahsil görürken İşgal altındaki okulda komünistler tarafından yakalanıp üç gün pervasızca süren ve bisiklet pompasıyla ciğerlerine hava basmaya varan ağır işkenceler yapıldıktan sonra, 23 KASIM 1970 günü, okulun üçüncü katından aşağıya atılarak katledildi.
    http://www.facebook.com/ERTUGRULDURSUNONKUZU
    Sayfanın yöneticisi ben ve arkadaşlarım.
    Sayfayı incelerseniz eğer diğer Ülkücü Şehitler hakkında bilgilerde mevcut.
    Evine giderken şehit edilenler , evi basılıp ailesinin önünde katledilenler ve daha nice abilerimiz.
    Şu komünistler entellektüel havasınıda bırakın artık.
    Daha geçen gün etkinliğimizi yaparken meydana taş sopa soda şişeleri yağdırdılar ve 4 arkadaşımız yaralandı.
    Ezberledikleri iki slogan , halay çekmek. İki tanede felsefik terim biliyorsa Allah olan bu insanları bana övmeyin burada.
    Neyin ne olduğunu herkes çok iyi biliyor.
    Düzenleme : Burada bir piçin hesabı sorulmuş ama daha Kütahya Dumlupınar üniversitesinde şehit edilen kardeşimiz HASAN ŞİMŞEK'in hesabını kimse vermedi ?
    O ilerici dediğiniz piç kuruları önce onun hesabını versin.

...
Toplam Hit: 5296 Toplam Mesaj: 33