folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Beyaz Show Un Fan Sayfası Hacklenmiş - Facebook

Beyaz Show Un Fan Sayfası Hacklenmiş - Facebook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

türkiyenin üzerindeki en büyük yük bunlar. bunları ıraga falan siktir edebilsek istanbul'da rahatlar bütün memlekette rahatlar. suç oranlarında %90lık bir düşüş olur(en az).
    ------------------------------
    kürtler hakkında bi sik bilmiyenler yorum yaptıgı zaman fena sinirleniyom , götün yiyosa yapp görimm seni , klavye delikanlısı olmak kolay , bende kürdüm 15 ay askerlik yaptım , her telden asker arkadaşlarım oldu , sana şunu söyliyim , kürtler askerliğini seve seve yaparken , türkler hep askerlikten kaçardı , komutanların arkasından küfür etmekten başka bi işe yaramıyorlardı, biraz iş taptırıyorlar die küfür ederlerdi , ağız yapmaktan başka bişi yok onlarda , sonra da askerlik bittigi zaman yok biz paşa paşa askerlik yaptık yok bilmem ne yaptık , bi tane türk arkadaş vardı , diyorduki ben bu komutanlara yani bu devlete hizmet etmektense dağa cıkarım biji derim daha iyi ...

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:
    -----------------------------

türkiyenin üzerindeki en büyük yük bunlar. bunları ıraga falan siktir edebilsek istanbul'da rahatlar bütün memlekette rahatlar. suç oranlarında %90lık bir düşüş olur(en az).
    kürtler hakkında bi sik bilmiyenler yorum yaptıgı zaman fena sinirleniyom , götün yiyosa yapp görimm seni , klavye delikanlısı olmak kolay , bende kürdüm 15 ay askerlik yaptım , her telden asker arkadaşlarım oldu , sana şunu söyliyim , kürtler askerliğini seve seve yaparken , türkler hep askerlikten kaçardı , komutanların arkasından küfür etmekten başka bi işe yaramıyorlardı, biraz iş taptırıyorlar die küfür ederlerdi , ağız yapmaktan başka bişi yok onlarda , sonra da askerlik bittigi zaman yok biz paşa paşa askerlik yaptık yok bilmem ne yaptık , bi tane türk arkadaş vardı , diyorduki ben bu komutanlara yani bu devlete hizmet etmektense dağa cıkarım biji derim daha iyi ...

bende Türkler hakkında bi sik bilmeyenler yorum yaptığı zaman acayip sinirleniyorum. Neden mi? kendi tarafına laf atan mı oldu her zaman karşı tarafın yere vuracağı bir açığı bir hata yapanı vardır. Siyasette de vardır aynı mantık. sen çaldın diğeri e sende yaktın... Bende aynı mantıkla gidiyorum, amcam rütbeli asker, o da bazı düzeni sevmiyor bazen o da küfrediyor ama mevzu vatan olunca gerisi teferruat oluyor. şimdi aynı durum siz de de var, hangi kürt olur sa olsun, söz konusu abdullah öcalan yada pkk yada herhangi bir simge olunca içiniz cız etmiyor mu? yemeyelim şimdi birbirimizi. Ayrıca milyonlarca Türk arasından çıkar böyle insanlar da, ama genel olarak bakarsan rahatsız oldukları içindir yani keyiflerine düşkün oldukları için ve askerlik zor gelir. ama yine de onlar için vatan birdir. Ama bunu diğer taraftan bak. Doğru söyle hocam, bunu senide içine kattığım için sormuyorum, tamam kürt halkı olarak ta sevdiğim ve beni seven arkadaşlarım çok var. ben asla kimseyi inkar etmiyor. Ama sizin için kaç vatan var?

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

By_Gizemli bunu yazdı:

bende Türkler hakkında bi sik bilmeyenler yorum yaptığı zaman acayip sinirleniyorum. Neden mi? kendi tarafına laf atan mı oldu her zaman karşı tarafın yere vuracağı bir açığı bir hata yapanı vardır. Siyasette de vardır aynı mantık. sen çaldın diğeri e sende yaktın... Bende aynı mantıkla gidiyorum, amcam rütbeli asker, o da bazı düzeni sevmiyor bazen o da küfrediyor ama mevzu vatan olunca gerisi teferruat oluyor. şimdi aynı durum siz de de var, hangi kürt olur sa olsun, söz konusu abdullah öcalan yada pkk yada herhangi bir simge olunca içiniz cız etmiyor mu? yemeyelim şimdi birbirimizi. Ayrıca milyonlarca Türk arasından çıkar böyle insanlar da, ama genel olarak bakarsan rahatsız oldukları içindir yani keyiflerine düşkün oldukları için ve askerlik zor gelir. ama yine de onlar için vatan birdir. Ama bunu diğer taraftan bak. Doğru söyle hocam, bunu senide içine kattığım için sormuyorum, tamam kürt halkı olarak ta sevdiğim ve beni seven arkadaşlarım çok var. ben asla kimseyi inkar etmiyor. Ama sizin için kaç vatan var?

----------------------------------

şu bazı beyinsizler var kürtleri ve pkk'lıyı aynı kefeye koyanlar ne zaman büyücekler ve anlıyacaklar çok merak ediyorum ? içim niye cız etsin ki , siktiğimin pkk'sı yüzünden biz ne hallere geldik , bu piçler 1980'li yıllarda bizim köyümüzüde bastılar ailemden ve akrabalrımdan çoğu öldü... devlet bize yardım edeceğine köstek oluyordu , ya korucu olacaksınız yada köyden çıkacaksınız , insanlar mecbur köylerinden göç etmek zorunda kaldılar bazılarıda silah almak zorunda kaldı , silah alanların yarısına yine pkk evlere baskın yaptılar , silah aldılar diye ... bu böyle devam eder ve uzar

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Bandit bunu yazdı:

UltrAsker bunu yazdı:

TÜRKİYEDEKİ

bütün tecavüzleri

bütün gaspları

bütün kaçakçılıkları

bütün cinayetleri

bütün dolandırıcılıkları

bütün suçları

sana göre madem kürtler yapıyor madem bu kadar yusuf yusufsun

e tabi böyle konuşman doğal hak veriyorum.

By_Gizemli bunu yazdı:

-------------------------------

size okuma anlama üzerinden 1 veriyorum. kürt diye bi lafım geçmiş mi orda? grubu ele geçirenler kim? benim bunlar diye hitabımdan niye alınıyorsunuz? hasta mısınız? ağlak edebiyatı yapmayın 2 dakka ya.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

ultrasker

size okuma anlama üzerinden 1 veriyorum. kürt diye bi lafım geçmiş mi orda? grubu ele geçirenler kim? benim bunlar diye hitabımdan niye alınıyorsunuz? hasta mısınız? ağlak edebiyatı yapmayın 2 dakka ya.

salak salak konuşma

neymiş ben orda kürt demişmiyim

bak bak bak

sanki biz konunun gidişantından yukarlardaki postlardan senin o lafı kimlere kullandığını bilmiyoruz

ayrıcı *iyisiyle kötüsüyle* diyerek genelleme yapan sensin.

niye kıvırıyorsun ki şimdi ?

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

DevilKingtr bunu yazdı:

hakkaride askerlik yaptım 15 ay bunlar kadar kansız kitapsız dinsiz bir ırk daha bilmiyorum

iyisiyle kötüsüyle alayını yakacan yok edecen güneydoğunun

Şimdi ben sana desem. S. Git bu topraklardan zoruna gitmezm sizde çok mu iyi insanlar var. 

irwa 

Köpek ne demek bu forumda ne kadar doğulu insan olduğunu biliyormusun bir bayan olarak sana yakıştıramadım bir kürt lafı açılmımı hemen saldırıyorsunuz.

Dar kalıpla bakıoyrsunuz her şeye. Evet Askerlerimz şehit oluyor bizde üzülüyoruz ve benimde şehit akrabam var. Sorunu bu şekildemi halledeceksiniz. Bizi yok sayarak mı . Bizi istemeyen varsa çeksin gitsin. Biz sizi kardeş olarak görürken sizin bizi arkadaş olarak görmemeniz ne acı birşey. Ve basında da görüyoruz Türk Silahlı kuvvetlerinden ne kadar şerefsiz insanların olduğunu.

Doğuda evlere girip evleri talan ettiğini köyümüze asker geldiğinde saklanacak yer aradığımızı ben çok iyi biliyoyurm. Şimdi öyle olmayabilir ama o zaman bilinç altımıza işlemiş. Hiç karşında bir askerin gelip gözlerinin önünde babanızı dövdüğünü gördünüzmü.

Araştır bakalaım Sabiha Gökçe nin hayatını Dersim Katliamında neler yapmış Ama ben yinede vatanımı seviyorum hemde çok.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Susayim susayim diyorum ama dayanamiyorum artik..

Bir Halkın tamamına bok atmayin bence..Ayip ediliyor cünkü..

Bütün Kürtleri kötüyelen zihniyeti s*kim.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

kötünün dili, dini, ırkı olmazzz beylerr ve bayanlar bunu kafanıza iyice sokun.

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sergen
    Sergen's avatar
    Erkek

Zazayım ama yaşadığım toprakları ,milletimin tamamını doğu batı demeden çok seviyorum...Tamam belki bilim ve teknik konuda geriyiz avrupa veya amerikadan ama burdaki insaniyet hiç bir yerde yok bugün olası bi savaş çıksa yemin ediyorum diyarbakırda 70 yaşın üstündeki dedeler bile yadigar paslının pasını silip iki kurşun atar düşmana biz birlikte olduğumuz sürece var olabiliriz.

Hayat Bir Savaşsa Tek Silahın Aklın Ve İnancındır...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

Koduğumun bi fan sayfasıyla türk/kürt tartışılacaksa bırakın herkes bildiğine devam etsin...

Toplam Hit: 16901 Toplam Mesaj: 138