Beyaz Tavşan Part 1 - Hikaye Denemem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    Ephesus bunu yazdı

kusura bakma hocam iyi güzel yazıyorsun da, her şeyden önce imla kuralları, noktalama, anlatım bozukluğu falan bi göz gezdirmelisin kanımca. Bir iki sanatlı söz yapılmaya çalışılmış ama anlam ve anlatım bozukluğu taşıyan cümleler onlar da. İleride bomba patlayacaksa bilemeyiz şu an için normal bir amerikan filmi gibi sadece.

devamını bekliyoz kurgu bizi şaşırtır umarım.

imlaya filan takılma istenilen pis ağız ol  , şaşırtıcı ol  o anı yaşat ve sürükleyici olsun şu ana kadar hepsini okudum okutturdun devamını bekliyorum

....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihcan38
    salihcan38's avatar
    Erkek
     "Hücrenin içine bir adım atıp arkanızı dönün" bu  adımını atıyosa zaten arkası dönük değimidir gardiyana nasıl yapılıyo gözüm de canlandıramadım . hani karşı sı kapı oraya kadar gardiyanla geliyo adam buna içeri bi adım at diyo içeri giriyo içeri de olduğu sırada eğer adım atmışsa zaten arkası otamatikman gardiyana dönüktür sırtı açıkayabildim mi bilmiyorum ama bana saçma geliyor..
    salihcan38 tarafından 10/Haz/13 19:12 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    salihcan38 bunu yazdı
     "Hücrenin içine bir adım atıp arkanızı dönün" bu  adımını atıyosa zaten arkası dönük değimidir gardiyana nasıl yapılıyo gözüm de canlandıramadım . hani karşı sı kapı oraya kadar gardiyanla geliyo adam buna içeri bi adım at diyo içeri giriyo içeri de olduğu sırada eğer adım atmışsa zaten arkası otamatikman gardiyana dönüktür sırtı açıkayabildim mi bilmiyorum ama bana saçma geliyor..

Evet hocam orda bi yanlışlık yapmışım hemen düzeltiyorum orayı.

3.partı yazıyorum yakında.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

La sen kitap yaz alır okurum harbi ,konusuda bu yazın olsun :D

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    salihcan38 bunu yazdı

Evet hocam orda bi yanlışlık yapmışım hemen düzeltiyorum orayı.

3.partı yazıyorum yakında.

ee hade hayırlısı bakalım bekliyoruz 

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
Toplam Hit: 2573 Toplam Mesaj: 26