Beyin Kontrolü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selam, ben erdoğan, bağımlıyım, canım sıkkın benim. Uzuunca bi süredir kendi kendime düşündüğüm bi şeyi paylaşayım dedim.

Ne zaman kendimden bişey paylaşacak olsam hep aklıma Behçet Necat(reyiz)gil'in mısraları gelir aklıma: "Hiç yeri miydi açmak kalbi, bu çiğ ışık altında." 

Neyse diyorum her zamanki gibi, bunu paylaşacağım lan.

SSCB vs USA arasındaki savaşı biliyoruz, uzuun bi süre soğuk savaş verildi. 

Bu sırada USA teknolojik alanda çok geliştirdi kendini. Aynı şekilde SSCB (konskript reportingk!) de boş durmadı.

Yalnız iki güç farklı alanlarda, aynışey üzerine çalıştılar. USA kazandı evet. Sonucu biliyoruz.

USA teknoloji alanında yardırırken, SSBC daha çok beyin kontrolü üzerine yöneldi, telepati, telekinezi vs ve beyinle ilgili ilaçlar üretme gibi daha derin konulara yöneldi.

Olay burda patlak verdi, bence yani.

Savaş ve zafer bildiğimizi zanettiğimiz gibi para, ego tatmini, jeopolitik konum vs gibi yarak-kürek şeyler değil direkt beyin kontrolü üzerineydi.

Beyni ilk kontrol edebilen kazanacaktı. Kazandı da.

Bi insana ilaç verip, belli cihazlarla beynini kontrol etmek mümkün evet. Ancak kitleler üzerinde bu işlemi uygulama çok zor ve imkansız, tabii SSCB tarzıyla.

Ancak USA öyle mi?

Radyo ve TV, özellikle TV ile beyin kontrolünü, hemi de, kitlesel anlamda! gerçekleştirdi. Suya sabuna dokunmadan, besmelesiz.

TV ve radyo ile lan sadece, kimin aklına gelirdi, SSCB de sonunda pes etti.

Ama USA etmedi, şu an Facebook'du, Youtube'du, futboldu, amdı, göttü, memeydi derken aldı başını gitti.

Evet şu memeli feysbuk rakibi konusunu gördükçe sinirlerim bozuluyor lan.

Etrafınıza ve hatta becerebilirseniz kendinize dikkat edin, beyniniz size mi ait?

(Benimkinin büyük bi kısmı bana ait değilmiş, temizlemeye çalışıyorum.)

Özellikle yeni cenerasyonu incelediğimde farkettim ki, yarra yemişler çok afedersiniz. Kendilerine ait hiç bi şeyleri yok lan.

İzledikleri çizgifilmler bile ticari ürün pazarlama, beyin yıkama üzerine. Tom ve Jerry öyle miydi lan?

Ne olduysa o power rangers'lardan sonra olmaya başladı. (Bunu bilen ergen değildir.) 

Bunları demek istedim, forumda bazen ciddi konular da oluyor, severek okuyorum. Yarak-kürek konuları hiç siklemiyorum bi de.

Öptüm, görüşürük.

yardırmak bizim işimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

subliminal mesajlarla beyninin kontrolünü kaybeden insan beyinsizdir zaten

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    Varg bunu yazdı

subliminal mesajlarla beyninin kontrolünü kaybeden insan beyinsizdir zaten

Cinsel ilişki yaşının 10 11 e kadar düşmesi, içki sigara uyuşturucu uyarıcı madde kullanımının çoğalması ve yaşca küçüklerin de bu boka bulaşması, üretken bireylerin gittikce azalması, üreten degil yatan bir toplum olmaya yoneltilmemiz vs vs vs. ya dünyanın yarıdan çoğu beyinsiz ya da sen çok beyinlisin ki bu durumun farkına varıp bilinç altını kilitleyip bir mahzene atmissin ve her davranışını kontrol altında tutacak kadar süper bilince sahipsin. Uyuşuk, mıy mıy, en ufak bir zorlukta isyan bayrağını çeken asi küfürbaz bireyler bilinç altına yerleştirilen davranışların sonucu degil mı arkadaş? en azından aç tv yi her 10 dizinin 9 unda bagirmalar, kavgalar, tekme tokat birbirine girmeler.Milletteki bu triplerin, asi tavırların altında bu tür diziler etkili degil diyebilir misin?

Mukavim_ tarafından 16/Şub/13 00:16 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek

En azından bişeyleri merak edenler şu kitabı bulup okuyabilirler

CIA Belgeleriyle Zihin Kontrol Operasyonları ( Ömer Özkaya )

denekler arasında gurbetçi türkler bile var

yeri gelmişken ekitabını bulan eden varsa paylaşabilirmi yav?

.. you only have you ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

erdoğan hacım 10 numara konuya değinmişsin. Evet sonuna kadar katılıyorum sana uzun süredir tv izlemiyor abd ve türevlerinin oyunlarına bireysel olarak gelmemeye çalışıyorum.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

erdoğan hacım 10 numara konuya değinmişsin. Evet sonuna kadar katılıyorum sana uzun süredir tv izlemiyor abd ve türevlerinin oyunlarına bireysel olarak gelmemeye çalışıyorum.

teşekkür ederim dostum, 4-5 yıldır aklımda olan bi konuydu bu, 7. yıla giriyorum tvsiz. Mutluyum. Arada bakıyorum neler oluyor vs diye ama, ciddi haberlerde bile haberciler değil haberin kahramanları (milletvekilleri, bakanlar vs) bile çıldırmış resmen. Abd oyunları falan bilemem o kadar politik bilgim yoktur ama, bu olay, insanın bireysel olarak kendiyle alakalı bi durum, kendini zaptedebilmesi ve kendi beynini kendisi kontrol etmeye çalışması gerekli bence.

İyi bi beyin antrenmanı oluyor ayrıca, nelerden nasıl etkilenmişim vs diye düşünüp durdukça insan kendini keşfediyor :)

yardırmak bizim işimiz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    erdoganb bunu yazdı

Öptüm, görüşürük.

bende seni pptum canim hadi gorusuruz

maserati tarafından 16/Şub/13 00:52 tarihinde düzenlenmiştir

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Helal hocam haklısın gerçekten katılıyorum sana ama buna bir çözüm bulmak çok zor olsa gerek

Ben bu insanları anlamıyorum.
Toplam Hit: 1398 Toplam Mesaj: 8