folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beyler Bayanlar Amerikada Olanlar Yardım Lazım

Beyler Bayanlar Amerikada Olanlar Yardım Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Amerikaya gidiyorum haziranda lakin vize ücreti passaport ücreti ve vize için konsolosluga randevu süresi vs. beni aydınlatın gari 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Beyler Bayanlar Amerikada Kayanlar,

Yazsaydın bari hoca daha çok ilgi çekerdi.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

Beyler Bayanlar Amerikada Kayanlar,

Yazsaydın bari hoca daha çok ilgi çekerdi.

düşündüm lakin sonra dalgamı geçion hoca diye konu silinir dedim 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

ne olarak gidiyosun? work and travel? summer school?  yada sadece turist olarakmı

eğer watsa biliyorum süreci

çocuktum,büyüdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

ortalama 450 lira falan çıkar cebinden. bu paranın çıkmış olması demek senin vizeyi kaptın anlamına gelmez. öncesinden yurt dışına çıkıp geldiysen vize alışın kolaylaşır. ismin eğer Ahmet, Muhammed gibi isimse hakkında daha detaylı bir araştırma gerçekleştirilir. vizen onaylanır fakat eline gelme süreci 6 ayı bulabilir. pasaport kolay, vize zor.

sana tavsiyem, gitmeden önce birini bul ve orayı ayarla. şu kişiye gidiyorum, benim kefilimdir tarzı.

edit: tabiki aylık gelirin, sicilin de önemli nitelikler arasında. 

edit 2: ohoo senin daha pasaport da yokmuş. sen hazirana biraz zor yetişirsin :)

Castaway tarafından 03/Mar/13 23:16 tarihinde düzenlenmiştir

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

vize yok pasaport yok alabilirmisin alamazmısın belli değil ama gidiş tarihi belli...

Enterasan

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

öncelikle şunu belirteyim gidiş yolum farklı ne turist nede wat vizedede herhangi bi problem olmaz ben yaş tahtaya basmam :) sadece para kısmı ne kadar masraf olur burda onu merak ediyorum konu açma amacımda buydu 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Yahoo bunu yazdı

ortalama 450 lira falan çıkar cebinden. bu paranın çıkmış olması demek senin vizeyi kaptın anlamına gelmez. öncesinden yurt dışına çıkıp geldiysen vize alışın kolaylaşır. ismin eğer Ahmet, Muhammed gibi isimse hakkında daha detaylı bir araştırma gerçekleştirilir. vizen onaylanır fakat eline gelme süreci 6 ayı bulabilir. pasaport kolay, vize zor.

sana tavsiyem, gitmeden önce birini bul ve orayı ayarla. şu kişiye gidiyorum, benim kefilimdir tarzı.

edit: tabiki aylık gelirin, sicilin de önemli nitelikler arasında. 

edit 2: ohoo senin daha pasaport da yokmuş. sen hazirana biraz zor yetişirsin :)

en erken haziranda gidiyorum zaten hocam 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

vize ucreti $160 , pasaport ucreti 10 yilllik 485 TL, sevis ucreti $180. Vize randevu suresi en az 2 hafta, vize cikmasi da 2 hafta.

Ayrintili bilgi vermedigin icin kendi kategorimde degerlendirdim seni. Vize durumuna, gitmek istedigin yola gore bunlar degisir.

bir de yas tahtaya basmam demissin, konsoloslukta, seninle ayni isimde baska biri varsa, o zaman gorursun yas tahtayi :)

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 1192 Toplam Mesaj: 9