folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Beyler Bu Laptop Hakkında Fikirlerinize Muhtacım

Beyler Bu Laptop Hakkında Fikirlerinize Muhtacım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek

linkteki laptopu almayı düşünüyorum şu an indirimli fiyatı 2.500 tl bugün evkurda sordum taksitli fiyatı 3500 tl e denk geliyor. ama ekran kartının kaç bit olduğunu çözemedim bir türlü? bikaç forumda araştırdım onlarda işin içinden çıkamamışlar. bilen bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi bana? şimdiden çok teşekkür ederim hepinize.

http://www.toshiba-turkey.com/laptops/satellite/satellite-s70-a/satellite-s70-a-11e/

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

http://www.sadecenotebook.com/msi-cx61-2od-231xtr-core-i7-4702mq-220-ghz-8-gb-1-tb-2-gb-vga-156-freedos-pmu304460

Toshibada çözünürlük 1.600 x 90, msi'da 1366x768. Görünürdeki tek fark bu.

O toshiba laptopın fiyatı olması gerektiğinden çok daha fazla. 3.500'e sağlam bi gaming laptop alırsın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

http://www.sadecenotebook.com/msi-cx61-2od-231xtr-core-i7-4702mq-220-ghz-8-gb-1-tb-2-gb-vga-156-freedos-pmu304460

Toshibada çözünürlük 1.600 x 90, msi'da 1366x768. Görünürdeki tek fark bu.

O toshiba laptopın fiyatı olması gerektiğinden çok daha fazla. 3.500'e sağlam bi gaming laptop alırsın.

hacı bi tane önerebilir misin sağlam bi gaming laptop?

Duyuyor musun yeğen??? Suyun sesini duyuyor musun?? Yapamam diyordun. Gücün yetmez sanıyordun... Anlarlar, yaptırmazlar, bir daha yenerler diye korkuyordun. İmkansız diyordun... Ama suyun sesini duyor musun yeğen?? Deniz sonunda yarıldı; bize sadece içinden yürümek kaldı......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Kullanım amacın, maksimum fiyat limitin, beklentilerin vs. gibi kriterlere göre değişir o hocam.

Oturup oyun oynayacağım diyorsan g serisi bir laptop alacaksın, taşıması diğerlerine göre biraz daha zor olabilir belki ( Ki ben öyle düşünmüyorum, 40 liraya alacağın yükü sırtına eşit dağıtan kaliteli bir çanta ile böyle bir sorunun olmaz). Ayrıca temiz bir 2. el düşünürmüsün bu da önemli. Bu segmentte alıyorsan 2. el düşün derim bence, 670m yerine 680m alabilirsin böylece.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

LENOVA Y510p al bak keyfine hocam napıcan toshibayı falan

maycamp85
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    th317
    th317's avatar
    Erkek
    pcdoktor636 bunu yazdı

Kullanım amacın, maksimum fiyat limitin, beklentilerin vs. gibi kriterlere göre değişir o hocam.

Oturup oyun oynayacağım diyorsan g serisi bir laptop alacaksın, taşıması diğerlerine göre biraz daha zor olabilir belki ( Ki ben öyle düşünmüyorum, 40 liraya alacağın yükü sırtına eşit dağıtan kaliteli bir çanta ile böyle bir sorunun olmaz). Ayrıca temiz bir 2. el düşünürmüsün bu da önemli. Bu segmentte alıyorsan 2. el düşün derim bence, 670m yerine 680m alabilirsin böylece.

amacım hayvan gibi oyun oynamak hacı... haa dicenki git o zaman masaüstü al.. haklısın da.. ama iş icabıda sağa sola götürmem gerekiyor maalesef. o yüzden laptopu tercih ediyorum mecburen... fiyat limitim max 2500 tl. önerebileceğin bi alet varsa talibim hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

tasiycaksan ki sarj kablosunuda götürcegini düsünürsek hatiri sayilir bir kilosu olucaktir zaten hayvan gibi birsey masallah

Toplam Hit: 1223 Toplam Mesaj: 8